Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="264152"]
Фітнес та дієти

Аніта Луценко назвала 7 простих способів зробити талію тоншою

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2021.03.31
0
Майже кожна жінка мріє мати гарну виразну талію. Одним вдається просто досягти бажаного, а іншим доводиться

Майже кожна жінка мріє мати гарну виразну талію. Одним вдається просто досягти бажаного, а іншим доводиться докладати колосальних зусиль. Як же знайти стрункий животик і форми без шкоди здоров'ю?

Секрети схуднення від Аніти Луценка

Джерело: instagram.com/anitasporty

Кожен організм, кожне тіло – унікальні. Тому не дивно, що потрібний унікальний підхід. Однак є ряд методів, які можуть допомогти в процесі створення бажаних форм. Саме такими поділилася фітнес-тренер Аніта Луценко. Українська спортсменка вважається одним із найкращих експертів у галузі схуднення. Вона вчить людей прибирати зайву вагу та бути здоровими.
В своєму мікроблозі зірка нерідко ділиться різними корисними секретами харчування та спорту, які допомагають знайти підтягнуту фігуру та змінити життя на краще. Цього разу вона розповіла, як звузити талію. На думку тренера, за дотримання певних правил, можна легко змінити будь-яку фігуру. Зберігайте ці поради собі!


Аніта Луценко поради

Джерело: instagram.com/anitasporty

  1. Зменште відсоток жиру завдяки правильному харчуванню. Тоді жирові відкладення, що залишилися на боках, спині і животі спливуть, і талія стане тоншою.
  2. Не сподівайтесь на силові тренування. Спроби звузити талію хитанням м'язів - витівка не дуже. Це тренування не допоможе зробити їх менше обсягом. Навпаки, силові вправи лише збільшують талію.
  3. Перевірте, чи немає здуття живота. Якщо ця проблема є, її усунення допоможе зменшити талію.
  4. Займіться м'язами тазового дна. Таким чином ви підтягнете передню стінку живота.
  5. Робіть розтяжку з акцентом на м'язи у зоні живота, талії та спини. Це допоможе "витягнути тіло", зніме забитість м'язів і навіть збільшить зростання на 1-2 сантиметри!
  6. Слідкуйте за поставою. Вона візуально змінити вигляд талії та фігури в цілому.
  7. Тренуйтеся, щоб розширити спину та округлити попу. Таким чином ви створите контраст, на фоні якого талія здаватиметься меншою.

При цьому головний акцент Аніта Луценка рекомендує робити першим способом, тобто зниження споживання жиру. Намагайтеся періодично виключати зі свого раціону жирні продукти і займайтеся спортом, щоб надати своїй фігурі форму. Пам'ятайте, що правильне харчування у комплексі з регулярними тренуваннями – запорука стрункого та підтягнутого тіла.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x