Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="270796"]
Новини

Аніта Луценко показала доньку-чемпіонку

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2021.11.23
0
Фітнес-тренер Аніта Луценко у своїх соцмережах активно демонструє різні тренування та дає поради, які допоможуть у схудненні. А від

Фітнес-тренер Аніта Луценко у своїх соцмережах активно демонструє різні тренування та дає поради, які допоможуть у схудненні. А від особистої життям ділитися дуже рідко. Лише днями зірка вперше за довгу годину вирішила поділитися спортивними досягненнями донечки.

Аніта Луценко донька

Джерело: instagram.com/anitasporty

У 2016 році Аніта Луценко ошеломила поклонників новиною про вагітність, коли на сьомому місяці вже став помітним животик. У фітнес-тренерки народилася донька, яку назвали Мією. Сімейними кадрами мати ділитися дуже рідко, але нещодавно вирішила порушити традицію.

В інстаграм-сторіс Луценко розмістила кілька кадрів, на яких продемонструвала підрослу донечку. Мія цього дня взяла участь у своїх перших спортивних змаганнях.

Аніта Луценко донька

Джерело: instagram.com/anitasporty

Аніта Луценко

Джерело: instagram.com/anitasporty

Аніта Луценко фото

Джерело: instagram.com/anitasporty

Очевидно, зіркова мама пишається спортивними досягненнями донечки. Не секрет, що Аніта дуже активна і допомогла сотням жінок у процесі схуднення та оздоровлення тіла.


Нагадаємо, відома фітнес-тренерка, провідна та блогерка Аніта Луценко вже сім років щаслива у стосунках з батьком своєї доньки Олександром. Кілька тижнів тому зірка зізналася в інтерв'ю, що вже чекає на пропозицію руки та серця від коханого. Вони постійно жартують та говорять на тему одруження. Раніше Аніта хотіла весілля в дуже вузькому колі близьких, а тепер мріє про пишне святкування.

«Тобто, ми шуткуємо з цієї теми. Я просто сказала, що якщо 7 років тому я думала про те, щоб він і я, ми на Балі, немає нікого, то зараз, будь ласка, — столи буквою „П“, літак, замки, що завгодно. Хочеш робити пропозицію – готуйся. Пишне весілля та плаття. Але проґавив, коли я була готова до якихось мінімалочок»,

- Розповіла Луценко.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти