Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272850"]
Здоров'я і догляд

6 порад, як зробити водіння з новонародженим безпечнішим

Old date:
Current date: 2022.06.30
New date: 2022.02.23
0
Водіння з новонародженою дитиною може бути напруженим. Саме тому важливо звести до мінімуму відволікаючі фактори, коли ви за

Водіння з новонародженою дитиною може бути напруженим. Саме тому важливо звести до мінімуму фактори, що відволікають, коли ви за кермом.

Як зробити водіння з новонародженим безпечнішим

Джерело: Freepik

Як же зберігати концентрацію під час керування «цінним вантажем» на борту? Ми зібрали 6 порад, які допоможуть бути уважними у дорозі.
Зупиніться, щоб заспокоїти дитину, що плаче

Найгірший звук, який може почути новий батько, - це звук плачу новонародженого. Потягнувшись назад, щоб заспокоїти його, ви не тільки відірве погляд від дороги, але і відірве руки від керма. Як би це важко було, не обертайтеся під час водіння. Знайдіть безпечне місце, щоб зупинитись, а потім вже заспокоюйте малюка.

Дотримуйтесь правила «не їж і не пий»

Батьки новонароджених знають, що багатозадачність часто є єдиним способом зробити все протягом дня, але їжа та питво змушують вас прибирати руки з керма та відволікають увагу від водіння. Якщо вам чи дитині потрібно поїсти, краще зупиніться і зробіть це у закладі або в машині, але в жодному разі не вчасно!


Водіння з дітьми

Джерело: Freepik

Тримайте телефон поза увагою

Відволікатися на текстові повідомлення, оповіщення у соціальних мережах та телефонні дзвінки під час водіння небезпечно для життя як вашого, так і дитини. Дослідження показують, що половина батьків-водіїв використовують телефони, перебуваючи зі своїми маленькими дітьми в машині. Це страшно, адже вони буквально викликають лихо. Намагайтеся не брати телефон до рук під час водіння. Ви завжди встигнете відповісти після прибуття до пункту призначення.

Використовуйте сонцезахисні штори

Якщо сонце світить у вічі вашій дитині, є велика ймовірність, що вона стане неспокійною і почне плакати. Застосування сонцезахисних штор до задніх вікон допоможе блокувати сонячні промені. Купуйте сонцезахисні штори, які кріпляться до верхньої частини вікна - штори, прикріплені за допомогою присосок, можуть від'єднатися та впасти на вашу дитину.


Нехай дорослий сяде поруч із дитиною, коли це можливо

Якщо ви можете їхати з іншим дорослим, попросіть його сісти позаду з дитиною. Він може заспокоїти малюка, якщо той стане метушливим, і заодно заспокоїть вас під час водіння.


Поради з водіння з дітьми

Джерело: Freepik

Не використовуйте дзеркала для нагляду за дитиною

Багато батьків прикріплюють до автомобільних сидінь дзеркала, звернені назад, щоб бачити обличчя дитини під час водіння. Ці дзеркала позиціонуються як продукт, який допомагає забезпечити безпеку дитини на машині, але вони можуть поставити під загрозу безпеку кожного! Якщо ви постійно дивитеся в очі дитині, значить, ви не дивитеся на дорогу!


Немає нічого важливішого за безпеку вас і вашої дитини, а діти можуть бути непередбачуваними. Змиріться з тим, що вам, можливо, доведеться спізнюватися на кілька зустрічей, чекати, поки ваш чоловік повернеться додому, щоб вийти з дому, або взагалі пропустити поїздку, якщо ви занадто втомилися або відволікаються, щоб керувати машиною.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x