Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273830"]
Все буде УКРАЇНА!, Саморозвиток

Повернутись до життя: 3 кроки, які допоможуть перебороти свою тривогу

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.03
0
Паніка, розгубленість, невизначеність – всі ці негативні переживання паралізують, витрачають сили, яких немає. У хвилини відча

Паніка, розгубленість, невизначеність – всі ці негативні переживання паралізують, витрачають сили, яких немає.

тривога

Джерело: Unsplash

У хвилини відчаю найголовніше – впоратися з панікою. А паніка, у свою чергу, виникає через невизначеність.

У цьому матеріалі розповідаємо, як упоратися з тривогою та повернутися до життя – наскільки це можливо в ці дні. Адже вибратися зі своїх тревог і почати хоч якось жити — набагато краще, ніж відчувати ужас, гнів і злість.

Шаг перший: думайте про сьогодні

Якщо майбутнє не можна уявити, то не робіть цього! Найкраще думати про те, що ви можете зробити зараз. Подумайте, що зараз буде продуктивною дією та дійте.


Не бійтеся зізнатися, що ви розгублені чи ви утомилися. Але також не забувайте і підбадьорювати собі словами «ми зможемо», «ми прорвемося», «все буде добре».

паніка

Джерело: Unsplash

Шаг другий: зрозумійте, що ви не самотні

Зрозумійте, що не тільки вам зараз погано і пам'ятайте, що ви не самотні. Спробуйте зробити щось корисне для близьких, родичів чи друзів.

Подумайте, кому ви можете бути корисними? Доброта у відношенні з близькими дає психологічну опору. Крім того, не стесняйтесь говорити, що і ви потребуєте чиєїсь підтримки і доброти.

Шаг третій: знайдіть застосування негативним емоціям

Зараз у всіх нерви на межі. Ми відчуваємо різноманітні негативні емоції та величезну кількість стресу.

Якщо вас здолала тривога і ви відчуваєте напад агресії, потрібно знайти їм застосування. У такі моменти займіться чимось важливим – приготуванням їжі, прибиранням, роботою або просто спілкуванням з тими, хто цього потребує.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти