Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="195501"]
Фітнес та дієти

Худнемо після пологів: Аніта Луценко поділилася новим комплексом вправ із гумками

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2018.09.21
0
Повертаємо себе у форму з новим комплексом вправ від Аніти Луценка. Специфіка вправ з гумкою допомагає надати підтягнутому

Повертаємо себе у форму з новим комплексом вправ від Аніти Луценка. Специфіка вправ з гумкою допомагає надати підтягнутості та стрункості ногам і стегнам. 

Аніта Луценко продовжує мотивувати матусь, адже вона й сама не так давно стала мамою і знає не з чуток, що таке зміни у фігурі після пологів. Під кожним постом Аніти в Instagram тисячі запитань від тих, хто зневірився у спробах привести себе в дородовий стан. Окрему увагу Аніта приділяє кожній проблемній зоні, цього разу в центрі уваги ноги та стегна, і кілька практичних порад щодо того, як прибрати зайве або підтягнути те, що втратило форму. Дивіться відео.

Аніта також у підписі до відео залишила повчання з приводу того, скільки повторень потрібно робити за один підхід у кожній із вправ:


anitasporty#ГузинкаСтайл??
1. Присідання з вистрибуванням (ноги ширші) 10 разів
2. Нахил із ногою убік 20 разів ?? (Листай вправи)
3. Підйом тазу з розведенням колін 20 разів
4. Кроки боком 10 кроків в один бік і одразу 10 в інший!
Між вправами – відпочинок 30 сек.
Повторити всі 4 вправи спочатку 😉 а можна і ще 2 рази) ??☝?

Також раніше Аніта показала відео зарядки «Сурія», в якій, за її словами, зовсім не важливо, що і як саме ти робиш, головне, що ці 5-10 хвилин зранку заряджають енергією на цілий день.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти