Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="234601"]
Матеріали українською мовою

Топ-7 симптомів виразки шлунка, які не можна ігнорувати

Old date:
Current date: 2022.09.27
New date: 2019.12.12
0
Виразка шлунка – підступне і небезпечне для життя захворювання з хронічною формою перебігу, яке ні в якому разі не можна ігнорувати

Виразка желудка – підступне і небезпечне для життя захворювання з хронічною формою перебігу, яке в жодному разі не можна ігнорувати.

язва, язва шлунка, симптоми, язва ознаки,

Джерело: Freepik

Захворювання шлунково-кишкового тракту, при якому на стінках шлунка утворюються язви, зазвичай починається з запального процесу і підвищеної кислотності.

Медики стверджують, що через ігнорування ранніх ознак захворювання пацієнти звертаються до гастроентеролога тоді, коли утворення язв запобігти вже неможливо, а це, у свою чергу, погіршує і значно ускладнює процес лікування.

Щоб уникнути розвитку язви шлунка, важливо знати про ключові симптоми хвороби, які не можна ігнорувати.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

язва, язва шлунка, симптоми, язва ознаки,

Джерело: Freepik

Виразка шлунка: топ-7 симптомів

1. Біль від голоду

Одним з явних ознак розвитку язви шлунка є хворобливі відчуття при голоді. Описуючи ці відчуття, пацієнти стверджували, що їм здавалося, що шлунок починає з'їдати самого себе. При цьому після прийому їжі неприємні відчуття миттєво проходять.

2. Біль після їди

Ріжучі болі в шлунку відразу після їди — ще один ознака того, що, найімовірніше, у вас є ризик зіткнутися з виразкою шлунка. Варто зазначити, що по мірі розвитку язви ці відчуття стають більш інтенсивними і тривалими.

язва, язва шлунка, симптоми, язва ознаки,

Джерело: Freepik

3. Печія

Часті напади печії – ще один «дзвіночок», який повинен привести вас до кабінету гастроентеролога. Медики наголошують на тому, що печія є вічним супутником язви шлунка, при якій підвищується чутливість слизової оболочки шлунка і кислотність травного соку.

4. Підвищення апетиту

Підвищений апетит і постійне відчуття голоду також можуть свідчити про язву шлунка. Важливо відзначити, що язва шлунку іноді призводить до частіших перекусів і до того, що людина постійно збільшує обсяги порцій їжі.

5. Відрижка

Кисла відрижка, яка супроводжується рясним слиновиділенням, також може сигналізувати про виразку шлунка. Якщо поруч із частою і нетиповою для вашого організму відрижкою ви помічаєте в собі інші неприємні відчуття в шлунку — негайно зверніться до лікаря, щоб з'ясувати причину.

язва, язва шлунка, симптоми, язва ознаки,

Джерело: Freepik

6. Нудота і блювання

У числі очевидних симптомів язви шлунка - рвота і тошнота після шкірного прийому їжі. Медики відзначають, що розпізнати хворобу можна по блювотних масах — при виразці вони особливо кислі.

7. Підвищене газоутворення

За даними фахівців, пацієнти з виразкою шлунка досить часто скаржаться на метеоризм із різким запахом. При захворюванні їжа не може повноцінно перетравлюватися через підвищену кислотність у тандемі з чутливістю слизової оболочки шлунка, внаслідок чого виникає підвищене газоутворення.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти