Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271919"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Лікарі назвали побічний ефект омікрон-коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2022.01.04
0
Симптоми коронавірусу ми вже вивчили напам'ять, але з появою штаму "Омікрон" клінічна картинка трохи змінилася. Нещодавно у

Симптоми коронавірусу ми вже вивчили напам'ять, але з появою штаму «Омікрон» клінічна картинка трохи змінилася. Нещодавно вчені назвали нову ознаку, яка може свідчити про захворювання на COVID-19.

Симптоми омікрону

Джерело: freepik

Раніше повідомлялося, що ключові симптоми та характеристики штаму "Омікрон" трохи відрізняються від попередніх варіантів коронавірусу, зокрема "Дельта". Захворювання при зараженні цим штамом може виявлятися прискореним серцебиттям, сильною втомою та високою температурою протягом кількох днів. З недавніх пір до цього переліку додалася ще одна ознака — сонний параліч.

За даними фахівців, це явище може бути побічним ефектом від захворювання, викликаного «Омікроном». При сонному паралічі людина не може рухатися чи говорити, коли прокидається чи засинає.

«Це може бути страшно, але це нешкідливо, і більшість людей відчувають його лише раз чи два в житті», — повідомляють у Національній службі охорони здоров'я Британії.


коронавірус новини

Джерело: freepik

Вчені поки що не можуть відповісти, що саме викликає сонний параліч або чому він ймовірний, коли людина хворіє на COVID-19. Передбачається, що він пов'язаний зі стресом та тривогою, нарколепсією або безсонням, через які з'являється порушений режим сну.

Як пояснила експерт з терапії сну, доктор Кет Ледерле, частково на появу сонного паралічу вплинули стреси, які ми почали відчувати на тлі змін у світі.

«Якщо спостерігатиметься збільшення випадків сонного паралічу, це може бути пов'язане зі стресом, що виникає внаслідок великих змін у тому, як ми живемо і живемо нині, невизначеність та занепокоєння, з якими ми маємо справу, які впливають на нашу систему сну», — сказав експерт з терапії сну доктор Кет Ледерле.

На даному етапі в Україні вирує штам «Дельта», але кількість хворих стала зменшуватися, що вже тішить. Проте розслабляти не варто, адже нові випадки захворювання досі з'являються. Продовжуйте берегти своє здоров'я та здоров'я близьких, дотримуючись простих протиепідемічних правил. Мийте руки, носіть захисну маску, дотримуйтесь дистанції і, за бажанням, вакцинуйтеся, щоб знизити ризик важкого перебігу хвороби.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти