Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="82110"]
Виховання

10 речей, які має знати тато дівчинки

Old date: 2016-01-12
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.03.25
0
Виховувати дівчинку – велике щастя та велика відповідальність для кожного батька. Адже саме тато – найперший і найголовніший чоловік

Виховувати дівчинку – велике щастя та велика відповідальність для кожного батька. Адже саме тато – найперший і найголовніший чоловік у нашому житті, і від його помилок та досягнень багато в чому залежатиме, як складуться у майбутньому стосунки дівчинки з протилежною статтю. Цей список допоможе люблячим батькам – можливо, вони переконаються у вірності будь-яких власних припущень чи дізнаються собі щось нове.

 • Дівчинці потрібні слова про кохання

Ваше малятко потребує уваги та спілкування з татом. І хоча він - найсильніший, хоробрий і непохитний на світі, дівчинці дуже важливо знати, що у тата є почуття. Насамперед – ніжне кохання та прихильність до своєї дитини.

Добре, якщо ви звикли доводити все не словом, а ділом. Але дарувати подарунки, одягати та годувати іноді недостатньо. Жінки ж люблять вухами, пам'ятаєте? Тому не соромтеся висловлювати свої почуття. Просто кажіть «Я тебе кохаю». Ця фраза ніколи не прозвучить фальшиво для вашої доньки, якщо за нею стоїть реальне ставлення.

Час іде дуже швидко, і в період дорослішання дівчинці доведеться зіткнутися з багатьма труднощами. Але вона завжди повинна бути впевнена, що десь неподалік є близька людина, здатна захистити її та прийняти такою, якою вона є.


Ваші висловлювання любові в дитинстві – те, що оберігатиме і заспокоюватиме майбутню дорослу жінку.

Джерело: instagram @neprostaya_ya

 • Вона бачить ваші стосунки з її матір'ю

Діти дуже уважні і спроби дорослих щось від них приховати часто виглядають смішними. Тому пам'ятайте, що ви - завжди під прицілом пильних очей, які поки не особливо вміють аналізувати, зате добре запам'ятовують, як ви ставитеся до її мами.
Ваш шлюб – та єдина модель сім'ї, яка зараз доступна для вашої дочки. І саме на його прикладі вона складе своє перше враження про те, якими можуть бути відносини в сім'ї.

 • Важливі події її життя мають бути важливими для вас

Так, всі дорослі завжди зайняті. Але викроювати час на те, що ваша дівчинка вважає за важливе, просто необхідно. Йдеться навіть не про загальноприйняті речі на кшталт дитячих ранків або першого дзвінка – вчитеся визначати, що хвилює саму дитину. І в ті моменти життя, які він сам вважає ключовими, просто будьте поруч. І не забувайте, що ці моменти більше ніколи не повторяться.

Джерело: instagram @polina_mama_viki

 • Ви повинні бути настільки сильним, щоб просити у неї прощення

Всі ми неохоче визнаємо свої помилки, особливо чого гріха таїти, це стосується чоловіків. І ніхто в цьому не винен – просто таке виховання, такі цінності прищепили нам з дитинства. Той, хто сильний і хоробрий, не буває неправий. Але визнання неправоти – ось що по-справжньому потребує сили духу.

Так що зберіть волю в кулак - і завжди перепрошуйте перед дитиною. Це не впустить ваш авторитет, скоріше навпаки. Якщо малеча вже досягла того віку, коли вона має власну думку, відмінну від дорослих, їй життєво необхідно знати, що ви здатні визнавати свою неправоту і вибачатися, а значить, справедливість існує.

 • Вибір її майбутнього чоловіка залежить від вас

Якщо ви будете хорошим батьком, вона шукатиме когось схожого на вас. Якщо поганим, у спробах знайти протилежність вона, швидше за все, сильно обпалиться.

Пам'ятайте, що ви перший чоловік у її житті, кого вона може тривалий час спостерігати поблизу. Як єдиний представник своєї країни на чужому континенті є її втіленням для всіх місцевих жителів, так і тато для дівчинки є усередненим чином усіх чоловіків. Як вона до них ставитиметься, залежить від вас.

Джерело: instagram @the_eva

 • Ви маєте пояснити дочці, що краса – це ще не все

Саме тато повинен донести до неї ту просту істину, що внутрішній світ важливіший за зовнішній. Це непросто в сучасному світі, де все орієнтоване на блиск і гламур. Але ви вже постарайтеся. Час мине, її краса може їй змінити, але характер та звички назавжди залишаться.
Постарайтеся розповісти, що для того, щоб тебе любили та захоплювалися, не обов'язково показувати лише свою зовнішність.

 • Їй потрібен час, проведений разом

Не в спільних сімейних подорожах, не на галасливих святах – лише вдвох. Це може бути казка на ніч, гра у футбол у дворі, поїдання піци у затишному ресторанчику – але щось тільки для вас двох. Спільні спогади зближають, а те, що ви приділяєте йому час та сили, дитина ніколи не забуде.

Навчіться «дівчачим» речам – фарбувати нігті, плести кіски, розрізняти фей з нового мультика. Так ваша дочка зрозуміє, що чоловік – не строга бездушна скеля, а й ніжний уважний друг.

Джерело: instagram @annafatkhiyeva

 • Підлітковий вік – найскладніший

Період, коли ваша маленька принцеса тимчасово перетворитися на незграбного незграбного підлітка, традиційно стає переломним моментом для багатьох батьків та дочок – вони просто втрачають емоційний зв'язок.

Намагайтеся уникнути цього. Так, вам буде нелегко - підлітки часто грубі та несприйнятливі. Просто, як би пафосно це не звучало, пам'ятайте: у вашій дівчинці каже не злість і ненависть – у ній говорять біль та самотність. Просто будьте поряд. Не відгороджуйте від її, таких дрібних на вашу думку, проблем. Ніколи не смійтеся над нею – зараз вона така вразлива.

 • Покажіть дочці правильну чоловічу поведінку

Будьте галантні, нехай навіть це кумедно виглядає збоку. Відчиняйте перед нею двері, подавайте руку, допомагайте надягти пальто. Тоді це стане для неї нормою і до своїх майбутніх дзвонів вона буде більш вимогливою. Що ж, це навіть на краще.

Але будьте чесні (ви пам'ятаєте, що діти дуже уважні)? Якщо бажаєте, щоб ваша дочка сприймала чоловіків як гідних кавалерів, будьте таким до кінця. Показуючи одну лінію поведінки з дочкою та іншу з рештою жінок, ви, навпаки, розчаровуєте дитину – вона розуміє, що таке брехня і показушність.

Джерело: instagram @lambagras

 • Якщо ви прийшли додому, будьте вдома

Парадокс цього твердження у тому, що батьки часто відсутні, присутні. Якщо ви вдома, не втикайтеся у планшет, мобільний, не обговорюйте годинами роботу телефоном. Дитині потрібна вся ваша увага без залишку! Нехай це буде всього годину на день, але тільки вашу годину.

Просто подумайте про те, як швидко подорослішає дівчинка. І коли їй захочеться бути де-небудь в іншому місці, якщо вдома на неї ніхто не звертає уваги.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти