Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="258956"]
Краса

15+ дивовижних фото вагітних під водою, які вас вразять

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.01.26
0
Підводні фотосесії під час вагітності набирають все більшої популярності у всьому світі. Знімати вагітних жінок під водою

Підводні фотосесії під час вагітності набирають все більшої популярності у всьому світі.

Знімати вагітних жінок під водою – досить складне завдання та відповідальність для кожного фотографа. Однак результат того вартий, адже підводні фотосесії вагітних – надзвичайно гарне видовище, а також спогади, які збережуться на все життя та надихатимуть під час перегляду фотоальбому.

Відомий фотограф Софія Коста – майстер підводного фотографування жінок під час вагітності. Вона робить підводні знімки на Гаваях, показуючи новий рівень фотографування вагітних.

Софії вдалося зробити зі свого захоплення фотографією успішний бізнес і вона вирішила поділитися своєю історією, розповівши, як хобі стало прибутковою справою, якою вона пишається. Вона також дала шість порад фотографам, котрі хочуть почати працювати під водою.


Історія фотографа, що знімає вагітних під водою

Я відчуваю, як вода огортає моє тіло, заглушаючи мої почуття. Затамувавши подих, я дрейфую, і вода пестить мою шкіру, прядки волосся розсипаються на моє обличчя. Я дозволила собі залишатися в невагомості деякий час, але усвідомлюючи потребу моїх легень у повітрі, за мить моє тіло піднімається вгору.

Бути під водою в безкрайньому океані хвилююче. Я вважаю своїм благословенням кожен день, який я проводжу на цьому острові посеред Тихого океану, де я можу знімати цілий рік у тому, що я люблю найбільше: у воді.

Моя подорож у підводну фотографію розпочалася у 2013 році, і вона не була гламурною. Мені знадобилися роки боротьби, у мене не було грошей на відповідне обладнання, я втрачала камери в океані. Я щосили намагалася знайти свій голос у світі, де не можна говорити.

Я боролася з післяпологовою депресією, постійно перебувала вдома з новонародженим малюком. Мені завжди була потрібна творчість, моя творча сторона шукала вихід, і фотографія стала моїм порятунком. Я досліджувала жанри фотографії, щоб визначити той, який мене надихав би.

Незабаром я знайшла, що хочу знімати в океані. Я почала ризикувати, працюючи з Canon EOS 7D, який був у мене під рукою. З кожною зйомкою на пляжі я ризиковано заглиблювалася глибше, експериментуючи з краплями води та пухнастою білою піною.

Ми не могли відразу вкладати гроші у дороге підводне обладнання, але я заощадила, щоб купити все необхідне для свого об'єктива. Я пригадую, як вперше взяла камеру під воду. Я так нервувала. Якщо я втрачу цю камеру, я приречена на провал. Але бажання створювати зображення під водою переважило мої побоювання.

Протягом перших кількох місяців зйомки під водою вирішила сфотографувати вагітну жінку в океані. Басейни ніколи не були мені близькі; Мені подобалося завдання створити щось прекрасне в будь-яких умовах, які мені давали: одного прекрасного дня зграя риб може стати частиною моїх знімків, в інший - не буде жодної риби. Вода може бути прозорою, як скло, а наступного дня буде каламутною. Океан постійно змінюється, тому мої творчі здібності та мої технічні навички зростали та адаптувалися до ситуації.

Я хотіла глибше дослідити жанр підводної зйомки, і перебування на Гаваях, мабуть, допомогло мені в цьому. Коли моя перша камера стала несправною через те, що я працювала з нею під водою, я вирішила, що настав час інвестувати. Я зайняла гроші у сестри, щоб купити свою першу камеру для підводної зйомки. Чотири роки по тому я все ще люблю її за те, що вона дозволяє мені створювати ці кадри.

Наступна перешкода – знайти вагітних жінок, які добре вміють плавати та хочуть сфотографуватися в океані. У 2015 році подібні зйомки проводились виключно у басейнах. У басейні ви почуваєтеся у безпеці. В океані вам потрібно плавати на спині, коли ви відновлюєте подих, а солона вода піднімає вас догори, що ускладнює перебування під водою. Це втомлює. Але підводні зображення передають неповторне відчуття спокою та умиротворення.

Як тільки вони побачили фото в моєму портфоліо, жінки відразу ж уявляли, як їх знімають в океані, їхні вагітні животи переважуються ногами в ідеальний поетичний момент. Так у мене з'явилися перші клієнтки.

Я хотіла залучити ще більше жінок, яким потрібні такі знімки. У 2018 році я збільшила кількість публікацій зображень у соціальних мережах. Я почала інтенсивно працювати над своєю фізичною формою і більше займатись дайвінгом, щоб збільшити силу легень; Я повинна була бути якнайсильнішою у воді — про всяк випадок.

За тиждень до зйомок я багато працюю, щоби підготуватися. Я маю відстежувати погодні умови, щоб бути впевненою в тому, що плавати в океані безпечно. Я стежу за прогнозом і вибираю день із найменшими прогнозованими хвилями. Половина моїх клієнтів зараз – молодята та пари, які приїжджають на Гаваї у відпустку, тому відповідальність за безпеку повністю лежить на мені. Я дуже серйозно ставлюся до цієї частини своєї роботи.

Я також перевіряю кожну свою клієнтку. Вона повинна вміти добре плавати, вміти пірнати, не закриваючи носа і комфортно почуватися у воді навіть тоді, коли втомилася.

Ви, мабуть, хочете спитати: а як щодо акул? Усі питають. Моя відповідь: так, океан це будинок акул, а ми зловмисники. Це реальна небезпека, яку я не можу контролювати, і я дотримуюся всіх правил. Я не боюся акул і вірю, що моя впевненість передається клієнтам. Я щаслива повідомити, що за сім років підводних зйомок я ніколи не зустрічала акулу.

6 порадам фотографу, який хоче знімати під водою:

  • Ви повинні бути добрим плавцем. Практикуйте затримку дихання більш тривалі періоди і занурення всім тілом на дно басейну чи дно океану.
  • Орендуйте обладнання для підводної зйомки, перш ніж вкладати свої засоби. Спробуйте різні бренди, щоб знайти оптимальний для вас.
  • Складіть план перед початком зйомки. Повідомте цей план заздалегідь і попросіть його повторити його вам.
  • Будьте готові пробувати знімати один і той самий знімок кілька разів, поки не досягнете успіху.
  • Знімайте під водою в різні часи дня, щоб досліджувати кути, під якими світло красиво проникає у воду. Це чудово.
  • Обробка підводних зображень відрізняється від обробки зображень на суші. Я розробила свій власний набір налаштувань для кожного зображення. Я не великий шанувальник ідеально персикового відтінку шкіри під водою, тому що це нереально. Чим ближче ви до моделі, тим реалістичніші кольори. У міру того як ви віддаляєтеся, синій відтінок збільшується, і це теж може бути красиво.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти