Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270074"]
Новини

«Яка мила»: Катерина Кухар показала підрослу доньку

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.10.28
0
Відома українська балерина та суддя шоу "Танці зі зірками" Катерина Кухар рідко ділиться фотознімками з донькою. Та днями вона вирішила

Відома українська балерина та суддя шоу «Танці зі зірками» Катерина Кухар рідко ділиться фотознімками з донькою. Та днями вона вирішила порадувати прихильників новим хитливим фото.

Катерина Кухар показала підрослу доньку

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Катерина Кухар, яка нещодавно натякнула на вагітність, поділилася новим фото зі своєю 6-річною донькою Анастасією Дівчинку вона народила від свого чоловіка та партнера за сценою Олесандра Стоянова. Також пара виховує 12-річного сина Тимура від першого шлюбу балерині. На милому знімку зіркова мама вдома читає своїй дитині книгу.
«Наша маленька кішечка дуже допитлива: вона справжнісінький критик дитячих книг) Їй подобається не лише читати, а й брати участь у процесі вивчення чогось»,

— розповіла про вподобання доньки зірка.


Катерина Кухар з донькою

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Допис викликав чимало приємних коментарів. Користувачі були раді побачити будні Катерини у ролі мами:

  • «Гарна сім'я, гарне виховання, і самі дуже гарні та талантливі, дуже добре, що у нас в Україні є такі люди».
  • «Яка мила, добра та чарівна фотографія».
  • «Відмінний приклад виховання! Катя, Ви мій кумире! Приклад у всьому! Доця теж і зовні гарна!»
Катерина Кухар діти

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Також підписники поцікавилися, чи справді Кухар чекає на ще одного дитину. Нагадаємо, під час восьмого ефіру шоу «Танці зі зірками» суддя заявила, що перебуває при надії, тому в цей день була така емоційна. Проте ні Катерина, ні її чоловік поки що не підтвердили майбутнє поповнення у батьківщині. Тепер усі гадають: пожартувала зірка чи ні.


«Нарешті, у цьому контемпі ви розкрили ваші крили, літали над паркетом, зробили піруети, зробили баланс. Я повірила сьогодні в історію вашої любові. І напевно, я сьогодні така емоційна, бо при надії»,


- сказала тоді Кухар.


Залишається лише чекати на нові подробиці від Катерини та продовжувати милуватися сімейними кадрами у її соцмережах.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x