Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260857"]
Новини

Катерина Кухар про втрату первістка: «Мені не хотілося навіть підводитися з ліжка»

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2021.01.06
0
Популярна українська балерина та суддя проекту «Танці зі зірками» Катерина Кухар відверто розповіла про переломний момент у житті.

Популярна українська балерина та суддя проекту «Танці зі зірками» Катерина Кухар відверто розповіла про переломний момент у житті.

Катерина Кухар

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Мало хто знає, що Катерина Кухаря могла бути багатодітною мамою. На початку кар'єри вона завагітніла, але, на жаль, втратила дитину. Про тяжке випробування прима-балерина відверто розповіла у рубриці «Зоряні мами» програми «Ранок з Україною».
В інтерв'ю Катерина познайомила публіку зі своєю матір'ю та розповіла про періоди, що вплинули на її життєвий шлях. Виявляється, саме завдяки мамі Марині Михайлівні вона опинилася у балеті. Жінка захоплювалася балеринами, їхньою ходою та неймовірною поставою. Спочатку вона віддала доньку на народні танці, потім на художню гімнастику, а потім у хореографічне училище.

Опинившись на великій сцені, Кухар завагітніла від першого чоловіка. Проте на останніх місяцях була госпіталізована та втратила малюка. Опритомніти після того, що сталося, було непросто:


«Це був найважчий період у моєму житті. І у житті всієї родини. В мене була дуже сильна депресія. Мені не хотілося навіть підводитися з ліжка. Пригадую, закривала штори, не дивилася телевізор. Лежала та плакала. Іноді жити не хотілося, чесно».

Катерина Кухар діти

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Саме мама та сцена допомогли Катерині впоратися з тяжкою втратою. Батько всіляко підтримувала, годувала та гуляла з донькою, яка переживала важкий період. Потім Кухар запропонували роль у балеті «Ромео та Джульєтта», про яку вона завжди мріяла. Мама змусила доньку вийти на роботу, що й допомогло їй пережити втрату дитини та повернутися до життя.


«Я змогла весь свій біль перенести на цю партію. Вийти на сцену, прокричати, поділитись із глядачем. Це був перший крок повернення до життя»,

- Поділилася Кухар.


Незабаром Катерина знову завагітніла, але з чоловіком вирішила розлучитися на сьомому місяці вагітності. Дбати про сина Тимура артистці балету допомагала мама. Заради цього Марина Михайлівна навіть звільнилася з роботи. Зараз Кухар абсолютно щаслива з другим чоловіком, артистом Олександром Стояновим. Пара також має спільну доньку Настю.


Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x