Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274795"]
Новини

Тимур Мірошниченко звернув з'єднанням з батьківщиною: відео

0
Телеведучий Тимур Мірошниченко вразив підписників добрим відео зустріччі з батьківщиною після тривалої розлуки. Війна змусив

Телеведучий Тимур Мірошниченко вразив підписників добрим відео зустріччі з батьківщиною після тривалої розлуки.

Війна змусила українські батьківщини поділитися. Після повномасштабного вторгнення РФ до України провідний Тимур Мірошниченко відправив рідних за кордон. Лише через три місяці війни вони змогли повернутись, як тільки в певних регіонах трохи покращилася ситуація.

Так, Мірошниченко поєднався зі своєю дружиною та дітьми. Зворушливий ролик він опублікував у себе на сторінці в Instagram. На відео він обіймається з донькою Мією та сином Марком після тривалої розлуки.


«2,5 тисячі кілометрів за 2,5 дні. Ми знову разом», — прокоментував один із дописів телеведучий.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Inna Miroshnychenko (@_inna_mi_)

Підписники Мірошниченка були зворушені відео. Багато ролик довів до сліз:

«Божечки, я плачу. Хай усі дітки якнайшвидше зустрінуться зі своїми батьками», «Як тремтливо! Хай у кожній сім'ї буде така гармонія як у вашій!», «Аж я плачу. Скоріше б усі, хто змушений був розлучитися, зустрілися знову», «До сліз, довгоочікувана зустріч. Щоразу дивувалася сторіз Тімура уявляла, як він сумує за дітьми. Нехай ваша батьківщина ніколи не розлучається», — відреагували прихильники.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти