Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279002"]
Новости

Тимур Мірошниченко з дружиною нарешті забрали сина з дитбудинку: фото

0
Після довгих зусиль і тяжкої боротьби з бюрократичними процедурами, Тимур Мірошниченко та його дружина Інна змогли за�

Після довгих зусиль і тяжкої боротьби з бюрократичними процедурами, Тимур Мірошниченко та його дружина Інна змогли забрати дворічного хлопчика з дитячого будинку на Житомирщині у свою сім’ю. Ім’я хлопчика залишається невідомим на момент новини.

Тимур та Інна Мірошниченко

Джерело: instagram@_inna_mi_

Тимур і Інна поділилися знімком своєї сім’ї на сторінці в Instagram. На фото видно, як зірковий тато несе на плечах свого трирічного сина Марка, а його дружина тримає  маленького дворічного хлопчика на руках. Попереду них йде п’ятирічна дочка Мія.

«Книга життя. Новий розділ», — коротко підписала пара сімейну світлину.

За словами Інни, їх перше знайомство з маленьким хлопчиком відбулося у присутності юриста, лікаря, працівника соціальної служби та вихователя. Це було необхідно для того, щоб з’ясувати, чи виник контакт між ними і дитиною. На той момент хлопчик був дуже наляканий.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Inna Miroshnychenko ?? (@_inna_mi_)

«Він був такий маленький…70 см. Наляканий. Хто всі ці люди? Я сідаю на підлогу і кажу: «Іди до мене». І він пішов…На цьому моменті можна заплакати від щастя. Але сенс у тому, що він не вміє казати «ні» дорослим (не вмів!). Просто виконує все, що скажуть… Він хотів плакати, а ми намагалися відволікти. Вийти не можна, іграшок немає, сісти немає де. Всі дивляться. Бо всі ці люди мали скласти акт про те, чи відбувся контакт між нами і дитиною», — розповіла дружина Тимура.

Протягом наступних десяти днів, подружжю було надано можливість бачитися з дитиною та прийняти рішення щодо її усиновлення. Інна розповіла, що хлопчик не вмів казати «ні» дорослим і лише виконував усе, що йому говорили. Вони дуже швидко забрали його до себе в родину.

«Теоретично нам дається 10 днів, протягом яких ми можемо щодня бачитися з дитиною і приймати рішення. Ми також маємо право зробити повне медичне обстеження. Але ми вийшли з дитбудинку, сіли до машини і написали моїй мамі: «Скажи дітям, що ми знайшли брата!» — підсумувала Інна.

Таким чином, прийняття цього хлопчика в прийомну сім’ю стало ще одним важливим кроком для Тимура та Інни на шляху до створення щасливої та дружної сім’ї, яка тепер складається з трьох дітей.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты