Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279562"]
Новости

Тимур та Інна Мірошниченки подали документи на усиновлення ще однієї дитини

0
Дружина ведучого ЖВЛ Тимура Мірошниченка, адвокатка Інна, повідомила, що подала документи на всиновлення ще однієї дитини. Зіркове

Дружина ведучого ЖВЛ Тимура Мірошниченка, адвокатка Інна, повідомила, що подала документи на всиновлення ще однієї дитини. Зіркове подружжя, яке нещодавно всиновило маленького Марселя, вирішило подарувати родину ще одній дитині.

Тимкр та Інна Мірошниченко Тимур та Інна Мірошниченки подали документи на усиновлення ще однієї дитини

Джерело: instagram.com/timur.miroshnychenko

Так, у сторіз своєї сторінки в Instagram Інна розмістила фото, зроблені біля Дніпровської районної держадміністрації служби у справах дітей та сім’ї.

Що ж… Пішла на друге коло. Документи подано, — підписала світлини адвокатка.

Тимур та Інна Мірошниченки подали документи на усиновлення ще однієї дитини


Також вона пояснила, що цього разу подається сама, оскільки Тимур не зможе відвідувати курси для майбутніх батьків, які не можна пропускати. Якщо в першому випадку йому вдавалося це робити, то тепер такої можливості не буде.

Вона також розкрила, що далі на неї очікує проходження курсів, після яких їй видадуть рекомендації психологів і поставлять на облік. Після цього – пошук дитини та зустріч з нею.

Тимур та Інна Мірошниченки подали документи на усиновлення ще однієї дитини

Цього разу подаюсь сама. Тому що Тім і так зробив неможливе, щоб відвідувати школу навесні. Вдруге таке диво не станеться. Знаю, що спитаєте. Так можна було. У мене є житло, дохід та згода чоловіка брати дітей на своє утримання. Що потім? Потім я стаю умовно матір’ю-одиначкою щодо нової дитини (дітей). А далі ще один суд – внутрішньосімейне усиновлення. Трохи більше юридичних нюансів, але це легше, ніж Тіму підлаштовуватися під школу. Чому так швидко? Тому що відчуваю, що є місце у серці та у квартирі. А дітей, які чекають на сім’ю, все ще десятки тисяч, — зазначила вона.

Тимур та Інна Мірошниченки подали документи на усиновлення ще однієї дитини

Подружжя і минулого разу хотіло окрім Марселя взяти з дитбудинку ще й дівчинку, однак через щільний графік шоумена, який би не дозволив відвідувати додаткові курси, це зробити не вдалося. Саме з цієї причини тепер Інна самостійно подала документи на всиновлення.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты