Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281887"]
Материалы на украинском языке

Тімур Мірошниченко став амбасадором курсів української мови

0
 Ведучий телепроєктів 1+1 media Тімур Мірошниченко підтримує курси з вивчення української мови, створені проєктом «Єдині», та заклика

 Ведучий телепроєктів 1+1 media Тімур Мірошниченко підтримує курси з вивчення української мови, створені проєктом «Єдині», та закликає долучитись до ініціативи охочих покращити свої знання з української мови, підвищити грамотність, збагатити словниковий запас та удосконалити дикцію.

 Тімур Мірошниченко став амбасадором курсів української мови

Джерело: instagram.com/timur.miroshnychenko

Мета Всеукраїнського Руху «Єдині» – допомогти 1 000 000 людей перейти на українську мову до кінця 2024 року. З липня 2023 року Рух «Єдині» збільшує кількість розмовних клубів української мови наживо на деокупованих територіях Херсонщини та Харківщини.

«У мене є мрія, щоб в Україні всі розмовляли українською мовою, як би дивно це не звучало. Моє найближче оточення після початку повномасштабного вторгнення свідомо перейшло на українську мову. З цікавістю спостерігав за цим процесом. Тішився, підтримував друзів і допомагав, коли мене просили. Зараз абсолютна більшість моїх друзів і рідних, які почали шлях переходу на українську мову у перші дні та місяці великої війни, щебечуть солов’їною. І на це мило дивитися та приємно слухати. Тому і вирішив підтримати Всеукраїнський Рух «Єдині». Адже їхні безоплатні курси — одна з можливостей допомогти людям, стати помічником для сотень, а може й тисяч українців, які на цьому шляху», – зазначає Тімур Мірошниченко.

Для того, щоб пройти безоплатне навчання на граматичному курсі або курсі підтримки в переході на українську мову, необхідно зареєструватися за цим посиланням: https://yedyni.org/. Старт – 4 березня. Тривалість навчання — 28 днів. Долучитися до курсів можна з будь-якої точки світу.


Учасники отримуватимуть щоденні завдання, можуть практикуватися на розмовних клубах з професійними філологами, а також отримуватимуть поради та підтримку від кваліфікованих модераторів.

Тімур Мірошниченко, Інна Мірошниченко

Джерело: instagram@_inna_mi_

Тімур Мірошниченко підкреслив:

«Мова має значення. У мене є сотні історій з різних країн, де місцеві та іноземці, коли чують російську мову, упереджено ставляться до тих людей. Вони ідентифікують їх як росіян. Коли вони чують українську, із задоволенням комунікують, відкриті та допомагають. Мова — це надзвичайно важливе питання самоідентифікації. Як на мене, потрібно свідомо поставитися до цього і, попри те, де ви народилися, до скількох років розмовляли іншою мовою, настав час не тільки переходити на українську мову, але й споживати українську культуру, український контент, українські товари». 

Нещодавно ініціативу також підтримав продюсер 1+1 media, засновник і ведучий проєкту «Реальна історія» Акім Галімов. У мережі доступний запис прямого ефіру, під час якого Акім розповів про історію своєї родини, українську й кримськотатарську мови в його житті, а також про роботу сценаристом. Переглянути його можна за цим посиланням. Також у різний час ініціативу підтримували телевізійники — ведучі «Сніданок з 1+1» на 1+1 Україна Руслан Сенічкін і Валентина Хамайко.

Нагадаємо, що у вересні 2023 1+1 media в межах масштабної комунікаційної кампанії «Плюсуй українську» підписала меморандум про співпрацю зі Всеукраїнським Рухом «Єдині», в межах якого консолідація зусиль спрямована на популяризацію української мови та культури.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты