Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279532"]
Новости

Тимур та Інна Мірошниченки охрестили молодшого сина

0
Ведучий Тимур Мірошниченко разом зі своєю дружиною Інною похрестили прийомного сина Марселя. Наприкінці липня Тимур та Інна М�

Ведучий Тимур Мірошниченко разом зі своєю дружиною Інною похрестили прийомного сина Марселя.

Інна Мірошниченко Тимур та Інна Мірошниченки охрестили молодшого сина

Джерело: instagram.com/_inna_m

Наприкінці липня Тимур та Інна Мірошниченко усиновили дворічного хлопчика, якого назвали Марселем. Батьки охоче діляться подробицями сімейного життя, в якому з’явився такий особливий малюк.

Інна Мірошниченко поділилася зворушливою новиною на своїй сторінці в Instagram. Адвокатка опублікувала кілька фото з урочистості, на яких можна побачити, хто став хрещеними батьками хлопчика. Своїми кумами Інна та Тимур обрали найближчих друзів — подругу Марію Семенько та адвоката Євгена Проніна.

«Це люди, які близькі для нашої сім’ї та дітей. Це ті, кому ми б могли довірити своїх дітей, якщо щось трапиться», — написала Інна.


Інна та Тимур  Мірошниченко Тимур та Інна Мірошниченки охрестили молодшого сина

Джерело: instagram.com/_inna_m

Також відомо, що Таїнство Хрещення відбулося 15 жовтня в Михайлівському Золотоверхому монастирі. Священник Олександр Баричка, який охрестив Марселя, також оприлюднив фото з храму та написав його: Новий воїн Церкви Христової.

Судячи з усього Марсель не розумів, що відбувається, тому трішки нервував. Однак, загалом все пройшло добре і малюк заспокоївся на руках у мами.

“Марсель проридав усе хрещення. Розважала як могла”, — підписала одне із відео Інна.

Тимур та Інна Мірошниченки охрестили молодшого сина

Джерело: instagram.com/_inna_m

Тимур та Інна Мірошниченки охрестили молодшого сина

Джерело: instagram.com/_inna_m

Раніше Інна Мірошниченко пояснювала, чому вони з чоловіком усиновили дитину з особливостями розвитку.

«Я одразу йшла усиновлення зі стійким переконанням, що мені не потрібна здорова дитина, бо здорову дитину хочуть всі і можуть всі. Для багатьох б діагнози були перепоною, бо від нього всі відмовилися, хто знайомився з його анкетою. Всі. А це всі люди, які перебувають на черзі в цілій області. Це означає, що ці люди оцінили свої зусилля і зрозуміли, що вони не потягнуть. Для мене ж це не проблема, бо я знаю точно, що зможу. Зможу йому допомогти, і навіть якщо він виросте неповноцінною дитиною, для мене це не тягар. Це просто дитина з певною особливістю, до якої треба знайти підхід, але він вже таким народився», — прокоментувала це рішення багатодітна мама.

Нагадаємо, що малюк з народження має кілька діагнозів, проте зіркову родину це не лякає, оскільки вони готові докладати потрібних зусиль, аби полегшити його шлях та усунути проблеми із здоров’ям. Також подружжя виховує двох власних дітей – 5-річну Мію та 3-річного Марка.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты