Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274783"]
Новини

Джамала показала, як Європа підтримує війну агресію РФ в Україні

0
Українська співачка Джамала подорожує Європою з концертами, де збирає шалені кошти на підтримку України. Саме тому артистку особливо

Українська співачка Джамала подорожує Європою з концертами, де збирає шалені кошти на підтримку України. Саме тому артистку особливо пригнічує той факт, що світ досі не відмовився від російських нафти та газу. А це означає, що економіка Росії збагачується, тому вона продовжуватиме далі знищувати нашу державу.

Джамала показала, як європейці підтримують війну агресію РФ в Україні

Джерело: instagram.com/jamalajaaa

У своєму новому дописі в Instagram Джамала опублікувала відеоролик, у якому чітко розповідається, як Європа підтримує агресію РФ проти України. Незважаючи на санкції, з початку війни країна-агресора заробила понад 60 мільярдів доларів на продажі власних енергоносіїв.

«Я б хотіла, щоб це відео розлетілося за межами України. 3 місяці після початку повномасштабної війни ми бачимо, що санкції душать економіку, але аж ніяк не зупиняють агресора. І тому поки Європа споживає російські енергоносії, а світові бренди продовжують оперувати на території Росії, її економіка і надалі буде працювати. Якщо ембарго, то повне ембарго. Нема часу для компромісів», — написала Джамала.

Артистка закликала розповсюджувати відео і наголосила, що світ продовжує гру у двоє воріт:


«Як не крути, але світ продовжує гру у двоє воріт. Якщо ви інвестуєте в росію, споживаєте російське, армія Росії і надалі матиме ресурс і сили злидати Україну».

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Jamala (@jamalajaaa)

Як відомо, станом на початок квітня Джамалі вдалося зібрати 83 мільйони євро! Найбільшу суму - 13,4 мільйона фунтів стерлінгів - вона отримала на Concert For Ukraine у ​​Бірмінгемі, Великобританія. У червні артистка продовжить свою благодійну місію виступами в Польщі, Іспанії, Нідерландах, Словенії та на британському музичному фестивалі Гластонбері.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти