Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="264741"]
Новини

Колишній чоловік Ані Лорак вперше прокоментував розлучення: подробиці

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2021.04.09
0
Вперше після розлучення з Ані Лорак турецький бізнесмен Мурат Налчаджіоглу вирішив розповісти про розлучення з дружиною та мамою його дочки

Вперше після розлучення з Ані Лорак турецький бізнесмен Мурат Налчаджіоглу вирішив розповісти про розлучення з дружиною та мамою його дочки Софії.

Ані Лорак

Джерело: instagram.com/anilorak

Ані Лорак та Мурат розлучилися у 2019 році після того, як чоловіка помітили в компанії моделі Яни Бєляєвої в одному зі столичних клубів. Тому однією з причин розлучення пари вважається невірність чоловіка.

Лише через два роки після розриву Налчаджіоглу вирішив прокоментувати розлучення та чутки про свої зради. За словами чоловіка, виправдовуватися він не збирається, але розлучення через 15 років стосунків переживало нелегко.

«Мене затягли клуби. Дуже багато пліток було, багато різних розмов: він такий, він сякий. Я не виправдовуватимуся. Було сумно, звичайно: 15 років живеш із людиною, а після певної ситуації залишаєшся один в іншій країні, куди приїхав заради своєї сім'ї»,


- зізнався він в інтерв'ю YouTube-шоу "Новини.live".

Ані Лорак фото

Джерело: instagram.com/anilorak

Незважаючи на тяжке розставання, з часом Лорак та Мурат змогли налагодити взаємини заради спільної доньки, дев'ятирічної Софії. Нещодавно екс-дружини навіть разом із дівчинкою з'явилися на одному зі світських заходів. Як зазначив бізнесмен, дитина не повинна страждати через батьків.

«Дитина не повинна відповідати за батьківські ситуації. Слава богу, ми це все вирішили: ми дві дорослі людини, 15 років жили разом, ми один одного розуміємо, поважаємо. Кожен знає свої помилки»,

- вважає Мурат.

До речі, в одному з ранніх інтерв'ю Ані Лорак, яка загалом рідко говорить про особисте життя, також прокоментував розлучення із чоловіком. Для співачки це був нелегкий період, але згодом його пережила.

«Я не вірю, коли хтось каже, що розлучення пройшло приємно та легко. Будь-яке розлучення — це трагедія: це боляче, це сумно, це… розчарування. Так, ти відчуваєш розчарування у близькій людині. Я оптимістка, я до останнього намагалася вирулити і переконувала себе, що все буде добре, що все налагодиться. Адже багато родин так живуть»,

- Розповіла зірка.

Зазначимо, що сьогодні колишні кохані щасливі у нових стосунках. Так, 43-річний Мурат зустрічається із 24-річною візажисткою на ім'я Лілія. А у 42-річної виконавиці є бойфренд. Вона його приховує, але каже, що дуже закохана. За даними інсайдерів, справа йде до весілля.

Джерело


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти