Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253942"]
Жіноче здоров'я

Щоб ранок був добрим: 8 вечірніх звичок для мами

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.02.03
0
Все встигнути, нічого не забути ще й зберегти добрий настрій сутра – місія здається нездійсненною. Але насправді, стоїть вироб

Все встигнути, нічого не забути ще й зберегти добрий настрій сутра – місія здається нездійсненною. Але насправді варто виробити кілька простих вечірніх звичок, які на порядок спростять ранкові збори.

Джерело: shutterstock

Неважливо, яким вийшов день, закінчити його треба так, щоб спокійно і радісно розуміти, що завтра ми зможемо розпочати все спочатку.
⭐️ Відкласти телефон за дві години до сну. Цей пункт дається мені ціною неймовірних зусиль, хоча саме він є джерелом в'язаних шапок, прочитаних книг, переглянутих фільмів і міцного сну. Повинна зізнатися, що перші хвилин 20-30 мені навіть важко зосередитися на чомусь іншому, і подумки я вперто повертаюся до бажання взяти в руки телефон. Безцільне проведення часу в мережі дає лише ілюзію активного життя і добре проведеного часу, а насправді позбавляє нас маси інших, приємних і реальних речей.

⭐️ Погасити «гарячі точки» і розкласти все по своїх місцях: тумбочка у передпокої, дитячий одяг та іграшки, робоча поверхня на кухні тощо. Якщо ви регулярно проводите розхламлення свого будинку, на це піде не більше десяти-п'ятнадцяти хвилин, а відчуття зранку в чистому будинку просто безцінні.


⭐️ Запустити посудомийну машину. Що може бути прикрим, ніж виявити зранку, що для улюблених млинців чи сирників немає жодної чистої сковороди?

Джерело: GettyImages

⭐️ Зібрати одяг на завтра. Я прийшла до цього, коли зрозуміла, що весь тиждень ходжу в одних джинсах, а улюблені білі сорочки висять без діла лише тому, що вранці я не встигаю їх погладити. Корисна звичка, здатна зберегти вранці додатковий час та гарантувати гарний настрій.


⭐️ Зібрати сумку. Пункт, що логічно випливає з попереднього, дозволяє спокійно зібратися і нічого не забути.

⭐️ Підвести підсумки. Протягом дня нам потрібна пауза, щоб зупинитися, зітхнути і подумати про те, де ми, як ми почуваємося, чи добре нам і чому. Увечері вже можна спокійно окинути внутрішнім поглядом день, зробити висновки, освіжити свої наміри. Можна вибрати будь-який спосіб від ведення записів до щоденника подяки.

⭐️ Відкрити у спальні вікно. Дуже проста, але ефективна для міцного сну річ, як і вечірній душ, що змиває не лише пил, а й день із його турботами.


⭐️ Лягти спати ще сьогодні. Для мене це ще важче, що не брати до рук телефон, і очевидно, що ці звички пов'язані. Косметологи давно визначили найважливіший годинник для краси шкіри – між десятою вечора і двома годинами ночі, і цей час ідеально провести уві сні. Чого я вам від щирого серця і бажаю.


Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x