Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="142472"]
Жіноче здоров'я

Що з'їсти на сніданок, щоб схуднути після пологів

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2017.05.16
0
У прагненні схуднути після пологів жінки часто припускаються дуже великої помилки: різко обмежують кількість їжі і "завдяки" е.

У прагненні схуднути після пологів жінки часто припускаються дуже великої помилки: різко обмежують кількість їжі і «завдяки» цьому грубо вторгаються в процеси метаболізму, порушуючи їхній ритм. Особливо часто під «удар скасування» потрапляє сніданок — ранковий поспіх і організм, що не зовсім прокинувся, підштовхують до скасування сніданку. І наближає таким чином, всупереч очікуванням, не до схуднення, а навпаки – до ваги.

схуднути після пологів

Burda Media

Запам'ятайте: якщо ви хочете схуднути після пологів, пропускати сніданок у жодному разі не можна! Правильний сніданок – це правильний запуск процесів метаболізму. Від цього залежить успіх вашої дієти загалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вводимо прикорм: яка риба для малюка найкраща?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

 Чому не можна пропускати сніданок? Тому що вночі всі процеси в організмі людини сповільнюються, а зранку «включаються» не просто так, а лише під впливом якихось зовнішніх поштовхів. Процеси метаболізму, зокрема, включаються за допомогою сніданку. Якщо ви пропускаєте сніданок, то метаболізм залишається млявим, що «не прокинувся» протягом усього дня. А такий стан речей з метою «схуднути» не сумісний. Тому, прагнучи схуднути після пологів, обов'язково снідайте!


сніданок для схуднення

pixabay

Що можна з'їсти на сніданок, щоб схуднути?  Ми не даватимемо перелік страв, які допустимі для сніданку для людини, яка сидить на дієті. Адже навряд чи комусь спаде на думку, прагнучи схуднути, почати свій день з гарного шматка торта. Або жирної відбивної. Ми назвемо основні критерії, з урахуванням яких потрібно складати меню для свого ідеального сніданку, який допоможе вам схуднути.

Діапазон калорійності ідеального сніданку - 300-400 калорій. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то ваша ранкова страва повинна включати 300-350 ккал, а в тому випадку, коли ви просто підтримуєте потрібний рівень ваги та поєднуєте дієту з тренуваннями, слід дотримуватися діапазону – 350-400 ккал.

вправи для схуднення

Burda Media

Частка вуглеводів у ідеальному сніданку має становити 45-55%. Але майте на увазі, що вуглеводи повинні бути не простими, а складними. Солодкі, борошняні, рафіновані продукти несумісні з бажанням схуднути. А ось некрохмалисті овочі, фрукти та цілісні зерна – саме те, що ідеально вписується у поняття правильного сніданку.

Скільки білків має бути в ідеальному сніданку? 15-20%, тобто 13-20 г. З їх допомогою ви зможете почуватися ситими та задоволеними протягом усього ранку. Крім того, результати деяких досліджень показали, що регулярне отримання принаймні 20 г білка на сніданок допоможе вам у боротьбі із зайвою вагою. Відмінними джерелами цього елемента є яйця, молочні продукти, соєве молоко, білковий коктейль, горіхи, насіння та цілісні зерна.

дієта для схуднення

pixabay

Жири від загальної калорійності ідеального сніданку повинні становити жири 30-35%. Замість насичених, які містяться, наприклад, в беконі або сирі, споживайте мононенасичені - оливкова олія, горіхи, насіння та олія з них, а також авокадо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Який листовий салат найкорисніший
Комфорт та спокій малюка: 7 правил для зміни підгузків


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти