Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="208484"]
Харчування

Як є солодке і не одужувати: поради Аніти Луценка

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2019.02.25
0
Спортсменка та фітнес-тренер Аніта Луценко поділилася секретом – солодке їсти можна, але дотримуючись кількох правил. В Інстаграм

Спортсменка та фітнес-тренер Аніта Луценко поділилася секретом – солодке їсти можна, але дотримуючись кількох правил.

В Інстаграмі Аніти Луценко фінішував черговий челендж «14 днів без солодкого», який спортсменка підсумувала кількома порадами, у відповідь на багато запитань передплатниць. Зокрема, Аніта вважає, що повністю і назавжди відмовлятися від солодощів немає гострої необхідності, але важливо, які це солодощі, скільки й року їх можна вжити.

Чи є життя після? І взагалі, що робити? Їсти чи не їсти?

1. Є!
2. Є як десерт, а не їду! Ніколи не замінюйте солодким прийом їжі!
3. Є вранці (2 квадратики чорного шоколаду або за розміром щось схоже) або після повноцінного обіду! Але не шматок торта, а шматочок чогось за потреби! Маленький! Просто задовольнити себе смаком.
4. Цукрозамінник або цукор! Моя думка і дієтолог Фус зі мною згодна на 100%. Краще 1 раз приготувати щось із цукром або покласти ложку цукру на 3 порції сирників (на трьох) ніж вигадувати пп заміни. Це краще, ніж пп солодощі, батончики 2 рази на день та кожен день. Це ж здорове ?? вам хотітиметься солодкого смаку все більше.


Фоловери написали багато слів подяки Аніті, а також поділилися власним досвідом її марафону: «Супер, дякую за приклад. Ми вже 2 місяці без солодкого і не тягне зовсім))) а ще пару днів тому брали участь у марафоні, і я прям відчувала легкість у тілі ♥️», «Якщо зробити сирники без цукру, крім меду можна іноді домашнє варення (там цукор є) ?», «Дякуємо за ці два тижні! Хочу повторення! Дякуємо за мотивацію та натхнення! -1 кг і розуміння того, що хочу і можу без солодкого!»

Нагадаємо, Аніта Луценко активно допомагає всім охочим схуднути та тримати своє тіло у формі, у тому числі – абсолютно безкорисливо публікує в Інстаграмі всілякі поради щодо правильного харчування та фізичних навантажень. Челленж «14 днів без солодкого» спортсменка проводить сама і вже не вперше допомагає витримати цей марафон своїм передплатницям, за що вони їй дуже вдячні.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти