Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="80224"]
Мама

Татусеві дочки. Знамениті батьки зі своїми принцесами

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2015.12.18
0
Майже кожен чоловік вважає, що йому обов'язково потрібний син – така данина традиції. Але коли народжується дівчинка, будь-який тато просто т

Майже кожен чоловік вважає, що йому обов'язково потрібний син – така данина традиції. Але коли народжується дівчинка, будь-який тато просто тане. Зіркові батьки не виняток

 

Брюс Вілліс - фото

Брюс Уілліс

 

Як мило та ніжно виглядає маленька принцеса на руках у батька – картина, око не відвести. Але і коли дівчатка підростають, вони все одно залишаються татковими доньками. Принаймні – для цих батьків


Брюс Вілліс зі старшими доньками - фото

Брюс Вілліс зі старшими доньками (Instagram)

Брюс Уілліс

Брюс, безумовно, рекордсмен у всіх відносинах – у першому шлюбі з актрисою Демі Мур, який тривав 13 років, у нього народилися три доньки: Румер, Скаут та Таллула. Розлучення, на якому наполягла Мур, актор пережив важко, але йому все ж таки вдалося зберегти людські стосунки з колишньою дружиною, а з дівчатками він підтримує постійний контакт і в усьому їм допомагає.

У 2009 році Вілліс знову одружився і молода дружина подарувала йому ще двох доньок - Мейбл з'явилася на світ у 2014 році, а молодша Евелін у 2014. Зараз багатодітному татові п'ятьох дівчаток вже 60 років.

Девід Бекхем - фото

Девід Бекхем та Харпер

Девід Бекхем

Колишній футболіст і досі секс-символ, а за сумісництвом вірний чоловік, багатодітний батько та посол доброї волі ЮНІСЕФ, чудово ладнає з усіма своїми чотирма дітьми, але коли після трьох хлопчиків Вікторія Бекхем (екс-вокалістка дівочої групи Spice Girls) народила маленьку дівчинку, для Девіда це було дивом. Дівчинка Харпер Свен з'явилася на світ у 2011 році, і миттєво стала батьковою улюбленицею.

Алек Болдуїн - фото

Алек Болдуін

Перший шлюб голлівудського актора, представника великої акторської сім'ї Алека Болдуїна виявився не надто вдалим. Розлучення з актрисою Кім Бесінджер було болючим і скандальним, ще кілька років тривало судовий позов – Болдуїн домагався права брати участь у житті своєї дочки Айрленд Еліс, яку він дуже любив і любить і досі. Наразі дівчинці вже 20 років і вона продовжує спілкуватися з батьком.

У 2012 році актор одружився вдруге – його обраницею стала інструктор з йоги Хіларі Томас, яка була значно молодшою ​​за Боодуїна. Минуло трохи менше року, і Хіларі народила чоловікові дівчинку, яку назвали Кармен Габріела, а Болдуїн казав тоді журналістам, що ця крихта просто ковток свіжого повітря для нього. Правда, напевно, він не менше любить і свою молодшу дитину – хлопчика Рафаеля, який народився влітку цього року.

Каньє Вест - фото

Каньє Вест і Норт

Каньє Уест

Брутальний репер, чоловік світської левиці Кім Кардаш'ян просто привабливий виглядає з малюком Норт на руках. Кардаш'ян та Вест разом з 2012 року, а крихта Норт народилася передчасно (Кім не доносила її трохи більше місяця), а у 2014 пара зареєструвала свої стосунки. Зараз, коли Кім приходить до тями після народження хлопчика, який з'явився на світ 5 грудня цього (2015 року), тато проводить з донькою ще більше часу, не дивлячись на участь усієї численної рідні Кардаш'ян

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Знамениті багатодітні батьки

Хто зі знаменитостей народив цього року


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти