Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="235359"]
Новини

Прекрасне маля: Катерина Кухар вперше показала доньку

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2019.12.20
0
Українська прима-балерина Катерина Кухар може похвалитися не лише чудовими па, а й щасливим сімейним життям. Замість

Українська прима-балерина Катерина Кухар може похвалитися не лише чудовими па, а й щасливим сімейним життям. Разом із чоловіком та колегою Олександром Стояновим знаменитість виховує двох дітей. Довгий час вона не показувала молодшу дочку, але тепер уперше поділилася знімком із дівчинкою. Фото та подробиці вже у нашій статті.

На честь Дня святого Миколая, про прикмети та традиції якого ми писали раніше, Катерина Кухар вирішила порадувати шанувальників новим сімейним знімком. Причому цього разу зі своєю дочкою Анастасією, яка народилася від чоловіка Олександра Стоянова. Так, у Instagram Кухар розмістила фотографію обкладинки популярного глянцю «Відпочинь», для якого знялася з молодшою ​​спадкоємицею. Це перша публічна фотосесія мами та доньки. До цього балерина та суддя проекту «Танці із зірками» не показувала дівчинку.

Знайомтеся, це Настя! Якби ви бачили, як ця маленька принцеса готувалася до зйомок, підбирала вбрання, як світилися від щастя її очі. Вона всім сусідам розповіла, що у неї буде фотосесія і те, що її нарешті покажуть,

- Прокоментувала знімок Катерина.


Також у своєму повідомленні балерина привітала всіх із Днем святого Миколая.

Саме з нього починається ціла низка чарівних днів, коли можна віддатися радісному почуттю свята, адже насправді всі ми продовжуємо вірити у диво.

Крім того, Кухар виховує сина Тимура від першого чоловіка. Після розлучення з чоловіком зірка познайомилася з Олександром. З перших місяців він замінив хлопчику рідного батька, а пізніше їх сім'ї з'явилася ще одна дитина - дочка Настя.

До речі, шанувальники із захопленням відреагували на спільний знімок мами та доньки та відзначили схожість дівчинки з татом.

Нагадаємо, цього року Катерина Кухар та Олександр Стоянов офіційно пов'язали себе узами шлюбу після десяти років стосунків. Пара таємно розписалася, не влаштовуючи пишного весілля. Улюблені вважають, що штамп у паспорті – не головне. Багато років вони не поспішали до РАГСу, але при цьому повінчалися у церкві.

Рівно п'ять років тому, 15 вересня, ми з Олександром Стояновим були вінчані у церкві, коли я стала його дружиною перед Богом. Ми завжди вважали, що вінчання для нашої сім'ї важливіше, ніж офіційний шлюб, незважаючи на те, що всі при першій же нагоді нам натякали, що настав час ставити штамп у паспорті.

Втім, минулого року американські друзі пари вирішили зробити їм сюрприз і побрали танцюристів прямо на сцені після їхньої вистави «Лускунчик». Одруження відбувалося в США, тому свідоцтво про шлюб дійсне лише там. У результаті подружжя вирішило узаконити відносини і в Україні – у вересні пара офіційно розписалася.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти