Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="246606"]
Новини

Співачка ONUKA вперше стала мамою: перші подробиці, ім'я та стать дитини

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2020.05.14
0
Чудові новини у родині співачки ONUKA! Наталія Жижченко та Євген Філатов вперше стали батьками. Лідер українського гурту ONUKA, Н

Чудові новини у родині співачки ONUKA! Наталія Жижченко та Євген Філатов вперше стали батьками.

Лідер українського гурту ONUKA, Наталія Жижченко, та її чоловік Євген Філатов поділилися новиною про те, що у них народився первісток на особистій сторінці співачки.
Ната поділилася ніжним чорно-білим фото, на якому позує із чоловіком та собачкою, а також підписала її: «Сьогодні нас уже четверо». Нюансів у цю новину додав новоспечений батько, написавши в коментарях «Спасибі за сина». Також із коментарів стало відомо, що хлопчика назвали Сашком.

Співачка ONUKA стала мамою: як назвали малюка - фото 3


Нагадаємо, що Наталія Жижченко та Євген Філатов разом із 2008 року. Їхні стосунки спочатку були суто професійними – вони разом виступали ще в той період, коли Ната була у групі Tomato Jaws, а потім разом працювали над проектом ONUKA.

В одному зі своїх інтерв'ю Ната зізнається: «Все, що стосується творчості ONUKA, це Євген Філатов. Він є моїм саундпродюсером, жорстким критиком, учителем, глядачем та слухачем одночасно. Він до мене ставиться дуже прискіпливо. Думаю, якби не він, я навряд чи зараз досягла такого особистого розвитку. Можливо, припинила б заняття музикою і просто згасла. Він значно розширив мій обрій».


Знайомство пари відбулося на вечірці: «Ми перетиналися на концертах, але ніколи ніколи не спілкувалися. А особисто познайомилися на вечірці, присвяченій першим роковинам клубу Xlib, після якої вирушили кататися нічним містом на моєму мопеді. З цієї поїздки і розпочалася наша історія».


Вітаємо нових батьків!


ДжерелоДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x