Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="236817"]
Новини

Зірки, які стали жертвами домашнього насильства

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2021.06.09
0
Зірковий статус не захистить від неконтрольованої агресії, здавалося б, близької людини. Ці знаменитості пережили домашнє ґвалт

Зірковий статус не захистить від неконтрольованої агресії, здавалося б, близької людини. Ці знаменитості пережили домашнє насильство та зуміли розірвати принизливі стосунки.

Крістіна Агілера, Таяна, Вітні Х'юстон

На жаль, невміння контролювати гнів і приборкати надмірні пристрасті, а часом і банальні ревнощі можуть призвести не тільки до словесних лайок, а й до фізичного насильства. Важко дати оцінку чоловікові, який дозволяє собі таке з коханою жінкою.

Уїтні Х'юстон

Скандали та побої від свого чоловіка Боббі Брауна Вітні Х'юстон терпіла досить довго, хоча приховати те, що відбувається в їхній сім'ї, від публіки було вже неможливо. Більше трьох років Вітні прощала, зносила побої, образи, приниження та регулярні зради, але 206-го все ж таки подала на розлучення. Кажуть, саме Браун привчив дружину до наркотиків, які її пізніше і занапастили.


Уїтні Х'юстон

Джерело: instagram @whitneyhouston

Ріанна

У лютому 2009 року Ріанна не з'явилася на церемонії Греммі, напередодні вона потрапила до лікарні через побої. Під час чергової сварки її бойфренд співак Кріс Браун побив її так, що обличчя співачки стало невпізнанним.

Крістіна Агілера

Зі своїм першим чоловіком Джорданом Бретманом Крістіна прожила майже 5 років і народила від нього сина Макса. Але це не зупинило чоловіка – 2010-го він привіз дружину до лікарні з травмами та забоями, у тому числі й на обличчі, стверджуючи, що вона невдало впала. Агілера так само не почала голосних повідомлень, але незабаром після виходу з лікарні подала на розлучення.

Мадонна

У першому шлюбі Мадонни з актором Шоном Пенном вирували недитячі пристрасті, які не закінчувалися побоями. Пенн шалено ревнував дружину, що призводило до абсолютно неконтрольованої агресії. Останньою краплею став скандал у 1989 році, коли п'яний Шон особливо сильно бив дружину, завдавши серйозних каліцтв. Після цього жах Мадонна подала на розлучення.

Памела Андерсон

Перший чоловік силіконової красуні Памели Андерсон музикант Томмі Лі бив дружину регулярно, але піти Памела не наважувалася, а можливо, не могла позбутися токсичних стосунків. За три роки їхнього шлюбу Памела народила від чоловіка двох синів, а після розставання у 1998 році знову повернулася до нього. Щоправда, повторно побудувати мирні відносини все ж таки не вдалося, і в 2000 році пара розлучилася остаточно.

Холлі Беррі

Темношкіру красуню Холлі Беррі по-звірячому бив її перший чоловік бейсболіст Девід Джустіс. Якось він так побив дружину, що в неї постраждала барабанна перетинка і акторка ледь не втратила слуху.

TAYANNA

Визнаватись у такому непросто, але українська співачка Тетяна Решетняк, яка виступає під сценічним псевдонімом Таяна, наважилася і зробила це. В інтерв'ю Маші Єфросиніної Тетяна розповіла, що батько її сина не тільки постійно зраджував, що саме по собі образливо, але й піднімав на неї руку. Все це в комплексі, за словами співачки, спричинило розлучення.

Валерія

Постраждала від сімейного насильства та тиранії російська співачка Валерія. Її другий чоловік продюсер Олександр Шульгін вважав своїм обов'язком контролювати кожен крок дружини та жорстко карати за непокору. І це незважаючи на те, що у сім'ї підростали троє дітей, які були свідками насильства.

Джерело: instagram @valeriya


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти