Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="79352"]
Новини

День батька: знамениті чоловіки – пізні батьки

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2020.06.19
2
По-різному складається життя, люди розлучаються, одружуються знову. Звичайно, стати батьком у віці за... це не те саме, що народити

По-різному складається життя, люди розлучаються, одружуються знову. Звичайно, стати батьком у віці за… це не те саме, що народити дитину. Але почуття, схоже, не старіють, особливо деякі. До Дня батька ми зробили добірку зіркових чоловіків, які стали папами у м'яко кажучи солідному віці.

Вчені стверджують - якість сперми у чоловіка з віком стає гіршою, більша ймовірність різних патологій та відхилень у дітей, народжених від таких батьків значно вища. Але приклад цих чоловіків доводить - не все так погано і шанси на народження здорового малюка досить високі.

Річард Гір

70-річний Річард Гір одружений із 37-річною журналісткою Алехандрою Сільве з 2018 року, а разом вони були три роки до весілля. У лютому 2018-го Алендра народила сина Олександра, а за інформацією ЗМІ у квітні 2020-го Гір став батьком ще одного сина.


Еммануїл Віторган

Актору Еммануїлу Віторгану вже за 80, а його дружині Ірині Млодік – 58. Народження дитини в лютому 2018-го стало повною несподіванкою для шанувальників актора. Але на цьому все не закінчилося – через півтора роки, у серпні 2019-го, у сім'ї з'явилася ще одна дитина. Обидві дівчинки чудово підростають, зараз Етель два з половиною роки, а її сестричці Кларі - незабаром виповниться рік.

Брюс Уілліс

Знаменитий Міцний Горішок, якому вже 65 років, не просто багатодітний тато, у нього народилося 5 доньок! У першому шлюбі з актрисою Демі Мур він прожив понад 13 років і за цей час у сім'ї з'явилися три дівчинки. Відносини з ними у Брюса залишилися ніжними, вони постійно зустрічаються, а в складних ситуаціях, які стосуються їх проблем, Мур звертається до колишнього чоловіка. Через 9 років після розлучення Вілліс зважився на новий шлюб, обраницею стала молода англійська актриса Емма Хемінг, яка подарувала чоловікові двох дітей – у 2012 народилася Мейбл Рей, а у травні 2014 – Евелін Пенн. На момент народження останньої доньки Віллісу було вже 59 років.

Алек Болдуін

Після скандального та важкого розлучення з першою дружиною, акторкою Кім Бесінджер, актор одружився вдруге. Його обраницею стала молода спортсменка – інструктор з йоги Хіларі Томас, яка молодша за Болдуїна на 26 років. Через рік після весілля у серпні 2013-го Хіларі народила дівчинку, яку назвали Кармен Габіела. На той момент Алеку Болдуїну було вже 55 років, але виявилося, що це не межа можливостей, у червні 2015-го в сім'ї з'явився хлопчик Рафаель Томас, у вересні 2016-го син Леонардо Енджел Чарльз, а у травні 2018-го ще один син. Ромео Алехандро Девід. Багатодітному татові зараз 62 роки, його плідна дружина знову вагітна.

Мел Гібсон

Мел Гібсон - фото

Кадр з фільму

Блакитноокий австралієць прожив у шлюбі з першою дружиною Робін Мур 26 років і у них народилося семеро дітей – шість хлопчиків та дівчинка. У 2009 році Робін подала на розлучення, не бажаючи більше миритися зі зрадами чоловіка. Вже після розлучення, влітку 2010-го, ще одну доньку народила Гібсону Оксана Григор'єва – на момент народження малечі Люсі акторові вже виповнилося 53.
Але і це виявилося не межею для велелюбного австралійця – 20 січня 2017 року 61-річний Гібсон знову став батьком. Хлопчика на ім'я Ларс Джерар народила подруга актора колишня наїзниця-акробатка 26-річна Розалінда Росс.

Майкл Дуглас

У листопаді 2000 року 56-річний Майкл Дуглас одружився з 31-річною красунею Кетрін Зета-Джонс, з якою зустрічався до цього деякий час. За кілька місяців до офіційної реєстрації шлюбу Кетрін народила Дугласу хлопчика Ділана, а через три роки на світ з'явилася друга дитина – дівчинка на ім'я Керіс. На час народження доньки Дугласу було вже 59 років.

Ронні Вуд

Рокер, гітарист легендарного гурту Rolling Stones Ронні Вуд став батьком дівчаток близнючок у травні 2016 року. Доньок музикантові народила його третя офіційна дружина 42-річна Саллі. 10 травня донькам Роні Вуда виповнилося по 4 роки, а наймолодшому татові та дідусеві 9 онуків, 1 червня стукнуло 73.

Мік Джаггер

Мік Джаггер

instagram @mickjagger

Беззмінний лідер гурту Rolling Stones та колега Роні Вуда 76-річний Мік Джаггер став татом у черговий раз у грудні 2016-го. Подруга рокера, тоді 29-річна, балерина Мелані Хемрік народила сина, який став для неї первістком, а для Джаггера вже 8 дитиною.

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

2 коментарі на «День батька: знамениті чоловіки – пізні батьки»

  1. Аватар гість:

    Чомусь прислів'я вічно обрізають на користь чоловіків вікових.)) Правильно звучить так: Старий кінь борозни не псує, але ГЛУБОКО НЕ ЗАПАЄ….)

    Відповісти
  2. Ви маєте рацію! Але саме у цих вийшло 🙂

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти