Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="61022"]
1-3, Здоров'я

Жарознижуючі засоби. Поради доктора Комаровського (Відео)

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2014.12.29
0
Лікар Комаровський розповість про найбезпечніші препарати, які допоможуть знизити температуру у дітей. Які препарати, сні
Температура у дитини.

Температура у дитини (фото: Burda Media)

Лікар Комаровський розповість про найбезпечніші препарати, які допоможуть знизити температуру у дітей.

Які препарати, що знижують температуру, найефективніші та найбезпечніші для дітей? Як правильно розрахувати дозування, чого це залежить? Що краще — свічки, сироп чи пігулки?
На ці та інші питання відповість доктор Комаровський. А в гостях у нього український дзюдоїст, переможець та призер чемпіонатів світу та Європи, заслужений майстер спорту Георгій Зантарая.


Жарознижуючі засоби


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Низький гемоглобін. Поради доктора Комаровського (Відео)


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x