Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268021"]
школяр

Доктор Комаровський розповів, чи діти підуть до школи 1 вересня

0
Школа або знову дистанційка - цим питанням стали задаватися багато батьків після новин про хвилю коронавірусу, що насувається.

Школа або знову дистанційка — цим питанням стали задаватися багато батьків після новин про хвилю коронавірусу «Дельта», що насувається. Український педіатр Євген Комаровський проаналізував ситуацію та розповів, як навчатимуться діти з 1 вересня 2021 року.

Чи підуть діти до школи 1 вересня 2021 року

Джерело: Shutterstock

Хоча рівень захворюваності на COVID-19 знизився і люди стали більше вакцинуватися, карантин в Україні триває до 31 серпня. При цьому існує ризик продовження обмежень і навіть повторного локдауну в осінньо-зимовий період. А все тому, що фахівці прогнозують поширення нового штаму коронавірусу «Дельта». Він набагато заразніший за початкову версію і швидше здатний викликати тяжкий перебіг хвороби.

У зв'язку з цим постало питання: чи підуть діти до шкіл або знову навчатимуться дистанційно. Дати відповідь вирішив доктор Євген Комаровський. Він вважає, що з 1 вересня школи таки відчинять свої двері. Причина — нові рекомендації для шкіл відомої американської організації охорони здоров'я CDC.

Школа в умовах пандемії

Джерело: pixabay

Як пояснив Комаровський, думка цієї організації може бути авторитетнішою навіть за ВООЗ. У новому керівництві зазначено, що школи мають повністю відкритися восени, оскільки віртуальне навчання завдало серйозних збитків учням, їхнім сім'ям та педагогам.


«Навіть якщо вони не зможуть дотримуватися всіх рекомендацій щодо заходів безпеки проти поширення вірусу. CDC констатує: онлайн-навчання завдало настільки серйозних збитків учням та їхнім сім'ям, та їхнім батькам, що необхідно зробити все, щоб діти повернулися до школи. Навіть якщо у світі поширюється варіант «Дельта»».

На закінчення педіатр розповів, які потрібно створити умови для безпечного навчання дітей у школах та зниження рівня захворюваності.

Рекомендації щодо безпечного навчання в період пандемії

 1. Вакцинація освітян.
 2. Відстань між партами має бути близько 1 метра.
 3. Проводити скринінгове тестування учнів на коронавірус.
 4. Контролювати контактні особи.
 5. Обов'язкова вентиляція приміщення. Якщо вентиляційних систем немає і спонсорів, які б їх встановили, то потрібно регулярно провітрювати приміщення самостійно.
 6. Встановіть датчик для перевірки рівня вуглекислоти. Зайнялася лампа червоним — терміново провітрити приміщення.
 7. Регулярно мити руки.
 8. Дотримуватися респіраторного етикету - прикривати рота рукою під час кашлю, кашляти в кулак, а не в долоню.
 9. Якщо є найменші симптоми хвороби, то діти повинні залишатися вдома.
 10. Заняття, які можна проводити надворі, треба влаштовувати на свіжому повітрі.
 11. Можна відмовитись від осінніх канікул. Краще на них діти позаймаються, а потім узимку, у період розгулу вірусів, сидітимуть удома.
 12. У кожному класі мають бути термометр та гігрометр. Перший показує температуру, яка не повинна бути більшою за 24 градуси. Другий – вологість (оптимальний рівень – від 40 до 60%).

А ви вже готуєтеся до школи?Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти