Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274875"]
Здоровье семьи

Чи буде чума в Україні: Комаровський розвіяв страхи

0
На тлі коронавірусу, віспи мавп, ризику холери в Маріуполі люди почали вірити і в можливість епідемії чуми. Чи дійсно варто готуват�

На тлі коронавірусу, віспи мавп, ризику холери в Маріуполі люди почали вірити і в можливість епідемії чуми. Чи дійсно варто готуватися до спалаху захворювання в Україні?

Чи буде чума в Україні: відповідає доктор Комаровський

Джерело: Freepik

Відповісти на хвилюючі питання доктор Комаровський вирішив після того, як почав отримувати багато повідомлень щодо можливості поширення чуми в України. Люди хвилюються, бо в Одесі та Києві є місця поховання жертв чуми. Мовляв, якщо туди потрапить ворожий снаряд, це може спричинити розповсюдження інфекційного захворювання. Та перейматися не варто, запевняє Євген.

Востаннє чума в Одесі була в 1902 році, а це означає, що бактерія вже 120 років живе в місцях поховання у ґрунті і не може нести загрозу. За словами лікаря, природними переносниками хвороби є гризуни, наприклад, ховрахи або байбаки. Іноді це були щури та миші, які потрапляли на кораблі, а потім спричиняли спалах чуми в портових містах. І Одеса — не виняток.

«Механізм зараження тут простий: блоха кусає заражену мишу, потім комаха перестрибує на людину і кусає її. Він занедужує і стає переносником чуми для всіх інших людей», — поділився Комаровський у спеціальному відео в Instagram.


Надодачу Євген наголосив, що чумна бактерія, яка опинилася в ґрунті, гине. Таким чином він спростував чутки про можливість поширення захворювання в Одесі. Крім того, вилікуватися від хвороби у ХХI столітті досить легко — достатньо прийняти антибіотики, які не знаходяться в дефіциті і навіть коштують недорого. Навіть в країнах, де досі є осередки чуми (наприклад, Конго), нагадав Комаровський, смертність від хвороби не перевищує 10%.

Нагадуємо, не довіряйте панікерським повідомленням у телеграм-каналах чи ЗМІ. Завжди перевіряйте інформацію через офіційні джерела.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты