Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274875"]
Здоров'я сім'ї

Чи буде чума в Україні: Комаровський розвіяв страхи

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.17
0
На тлі коронавірусу, віспі обезьян, ризику холери у Маріуполі люди почали вірити і у можливість епідемії чуми. Чи дійсно варто готовити

На тлі коронавірусу, віспі обезьян, ризику холери у Маріуполі люди почали вірити і у можливість епідемії чуми. Чи дійсно варто готуватися до спалаху захворювання в Україні?

Чи буде чума в Україні: відповідає доктор Комаровський

Джерело: Freepik

Відповісти на хвилюючі питання доктор Комаровський вирішив після того, як почав отримувати багато повідомлень щодо можливості поширення чуми в Україні. Люди хвилюються, бо в Одесі та Києві є місця захоронення жертв чуми. Мовляв, якщо туди потрапити ворожий снаряд, це може спричинити розповсюдження інфекційного захворювання. Та перейматися не варто, запевняє Євген.
Востаннє чума в Одесі була в 1902 році, а це означає, що бактерия вже 120 років живе в місцях поховання біля ґрунту і не може нести загрозу. За словами лікаря, природними переносниками хвороби є гризуні, наприклад, суспільство або байбаки. Іноді це були щури та миші, які потрапляли на кораблі, а потім спричиняли спалах чуми у портових містах. І Одеса – не виняток.

«Механізм зараження тут простий: блоха кусає заражену мишу, потім насекома перестрибує на людину і кусає її. Він занедужує і стає переносником чуми для всіх інших людей», — поділився Комаровський у спеціальному відео в Instagram.


На додачу Євген наголосив, що чумна бактерія, яка опинилася в ґрунті, гине. Таким чином він спростував слух про можливість поширення захворювання в Одесі. Крім того, вилікуватися від хвороби у ХХI столітті досить легко — достатньо прийняти антибіотики, які не перебувають у дефіциті і навіть коштують недорого. Навіть у країнах, де досі є осередки чуми (наприклад, Конго), нагадавши Комаровський, смертність від хвороби не перевищує 10%.


Нагадуємо, не довіряйте панікерським повідомленням у телеграм-каналах чи ЗМІ. Завжди перевіряйте інформацію через офіційні джерела.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x