Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="74062"]
Виховання

Як правильно виховувати сина? Топ-6 порад для батьків

Old date: 2015-09-08
Current date: 2022.10.03
New date: 2017.09.11
0
Правильне виховання, батьківське кохання та увага, а також наступні поради допоможуть виховати хлопчика справжнім чоловіком.

Правильне виховання, батьківське кохання та увага, а також наступні поради допоможуть виховати хлопчика справжнім чоловіком.

Shutterstock

1. Привчайте до самостійності

Намагайтеся з раннього віку привчати сина до самостійності. Просіть малюка збирати за собою іграшки, складати одяг, долучайте до домашніх обов'язків. Нехай спочатку вам доведеться все переробляти за ним, але хлопчик знатиме, що його допомога вам потрібна. Таким чином, ви розвиватимете відповідальність у дитини. А це одна з найважливіших характеристик справжнього чоловіка.

2. Пропонуйте право вибору

Надайте дитині можливість вибирати, наприклад, що сьогодні одягнути, куди піти погуляти: у парк або на дитячий майданчик біля будинку. Хлопчик відчує, що з ним зважають і до його думки прислухаються. В результаті він розумітиме, що його точка зору важлива для оточуючих.

Джерело: instagram @stasy_photos

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім фраз, які в жодному разі не варто говорити дітям


3. Прищеплюйте повагу

Поведінка дитини – це результат правил та установок у сім'ї. Якщо малюк бачить, що батьки часто сваряться і зневажливо ставляться один до одного, він вбере цю модель взаємин. Якщо ж у сім'ї панує спокійна обстановка, турбота та поважне ставлення між батьками – дитина так само шанобливо ставитиметься до інших. Особливо чуйно хлопчики реагують на стосунки батька до матері. Якщо тато допомагає мамі по господарству, цінує її старання та зусилля, дитина розумітиме, що прекрасна стать заслуговує саме на таке ставлення.

4. Перенаправте агресію

Якщо ви бачите, що ваш син найчастіше провокує конфлікт з однолітками і виявляє агресію, направте його енергію в правильне русло - запишіть дитину в спортивну секцію, щоб у неї була можливість «випускати пару» не на шкоду собі та оточуючим.

Джерело: instagram @annasablina

5. Вчіть шукати вихід із ситуації

Дитина повинна знати, що вона має право на помилку. І якщо у нього не завжди все виходить – це не привід опускати руки, а шукати вихід із складної ситуації. Батьки зі свого боку повинні підтримати сина і запропонувати допомогу, якщо він її потребує.

6. Розвивайте мужність

Включіть у свою домашню бібліотеку книги, де герої — сміливі та мужні чоловіки, з яких варто було б брати приклад. Найкраще віддати перевагу класичній дитячій літературі, наприклад книгам про богатирів-героїв, які допомагають жінкам та дітям, але водночас ведуть боротьбу з негативними персонажами. Завдяки таким історіям у хлопчика складеться образ справжнього чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 НЕ у вихованні хлопчика
10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти