Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="122378"]
Виховання

10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2022.01.20
1
Чи думали ви про те, що хочете виховати у своїх дітях? Доброту, порядність, силу духу, впевненість у собі ... Але що стоїть за цими

Чи думали ви про те, що хочете виховати у своїх дітях? Доброту, порядність, силу духу, впевненість у собі ... Але що стоїть за цими розпливчастими поняттями? Які речі ніяк не можна упустити, а які є принциповими? Дуже корисно відповісти на ці питання і формувати свою особисту «батьківську програму». Адже, якщо наші цілі у вихованні дитини не чіткі, багато що ми можемо просто упустити і не донести до дітей.

10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років

Джерело: Instagram @pics_missmaya

Американська письменниця Ліндсі Мід склала свою «батьківську програму», в якій зібрала головні побажання для свого сина, які він має усвідомити до 10 років.
Поважай інших

Поважай однаково як директора у школі, так і безхатченка на вулиці, який просить милостиню. Кожна людина в цьому світі унікальна, цікава і не заслуговує на осуд. Ніколи не змінюй цього принципу.

"Ні означає ні"

Пам'ятай, що відмова завжди означає – ні. І не важливо, хто і в якій ситуації це говорить.


Витівки - це здорово і весело

Знай, що активні ігри і навіть буяння в розумних межах - це нормально, і навіть добре. Це дозволить тобі виплеснути емоції та розслабитися. Але важливо відрізняти фізичне насильство та заподіяння шкоди іншим людям від невинних витівок!

10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років

Джерело: Instagram @undeuxtroismag

Не приховуй свої почуття

За все життя ти ще переживеш багато труднощів, які змусять тебе сумувати: втрати, нещасливе кохання, невдачі. Але не дай цьому світу заглушити свої почуття та замкнутися у собі. Знай, що вираз різних почуттів та емоцій і робить тебе справжньою людиною, сильною та щирою.


Ти не можеш зробити іншу людину щасливою

Наше власне щастя залежить лише від нас самих, а не від людей, які оточують нас. Так що не дозволяй нікому відчувати себе відповідальним за чуже щастя, чи це навіть батьки чи рідні люди.

Звертай увагу на власне життя

Обов'язково приділяй час роздумам про своє минуле, аналізуй свої помилки, мрій та плани. Звертай увагу на ті сфери свого життя, які зможуть зробити його ще яскравішим та цікавішим.

Нині ми часто ненавидимо речі, які потім, озираючись у минуле, хочемо повернути. Намагайся приймати з вдячністю все те, що трапляється у твоєму житті!


10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років

Джерело: Instagram @polly__loves

Можна навіть не діяти, але при цьому помилятися

Призвідник поганої справи завжди винен, але винні також і ті, хто покірно слідує за ним. навіть якщо ти не ініціатор чогось поганого, але не дієш і підтримуєш погану ідею, то автоматично ділиш відповідальність за те, що відбувається. Вмій протистояти поганим компаніям і не зв'язуватися з непристойними людьми.

Завжди будь захоплений улюбленою справою

Ніколи не кажи, що тобі нудно! У світі стільки чудових, цікавих занять! Я підтримаю будь-яке твоє хобі, навіть найризикованіше, головне, щоб ти займався тим, що любиш, і любив те, що робиш.


Немає нічого гіршого за розпещеність і невдячність

Про те, як ти живеш, мріють мільйони дітей. Не кожній людині пощастило в житті вчитися, щодня смачно їсти та мати дах над головою. Будь вдячний долі та іншим людям за те, що в тебе є і ніколи не показуй марнославства.


10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років

Джерело: Instagram @pluswonderland

Я люблю тебе незважаючи ні на що

Помилки – частина життя. Не бійся показати свої слабкості, зазнавати невдач і починати з чистого листа. Поруч із тобою завжди будуть люди, які люблять тебе таким, яким ти є і підтримають будь-яке твоє рішення. Невдачі роблять нас сильнішими, головне - зуміти піднятися і почати все спочатку.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (6 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «10 речей, які має дізнатися дитина до 10 років»

  1. Аватар Валерій:

    Невдачі роблять нас сильнішими, головне - зуміти піднятися і почати все спочатку. Золоті слова!

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x