Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="170522"]
Здоров'я

Секс перед пологами: користь чи шкода?

Old date:
Current date: 2022.09.27
New date: 2018.01.05
0
Ще недавно лікарі негативно ставилися до сексу на останньому триместрі вагітності, і зовсім не рекомендували займати.

Ще зовсім недавно лікарі негативно ставилися до сексу на останньому триместрі вагітності і зовсім не рекомендували займатися ним прямо перед пологами. 

секс перед пологами

Джерело: Fotolia

Однак, правда в тому, що жінка на останньому терміні вагітності чисто технічно може народити малюка будь-якої миті, незалежно від того, буде у неї секс чи ні.

Тому сьогодні лікарі не такі категоричні. Вони висловлюються за сексуальні стосунки перед пологами, вважаючи секс нешкідливим як для матусі, так і для малюка. Останні дослідження підтверджують, що немає жодних наукових доказів того, що зайняття сексом може стимулювати родовий процес.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

То що дає нам секс перед пологами?
Насамперед — зняття нервової напруги. Заняття сексом зі своїм партнером та насолода оргазмом – найкращий і найдоступніший спосіб зняти стрес. Багато мами та тата кажуть, що секс на останніх термінах вагітності дуже зближує.

Звичайно, можна говорити про те, чому вагітні жінки не хочуть займатися сексом: занадто великий живіт, складно підібрати зручну позу, втому та дискомфорт. Проте, трохи бажання та трохи фантазії дозволять зробити секс незабутнім.


секс перед пологами

Джерело: Shutterstock

Варто згадати також і про те, що сперма містить простагландин, що прискорює розкриття шийки матки, а отже, м'яко стимулює пологовий процес. Не варто переживати, якщо матка ще не готова до пологового процесу - секс ніяк не спровокує передчасних пологів.

Рівень статевих гормонів у жінки на кінець вагітності значно зростає, а отже шанси отримати оргазм дуже високі. Під час оргазму вивільняється гормон окситоцин, який стимулює мускулатуру матки та допомагає їй скорочуватися. А ендорфіни, що виробляються під час сексу, виявлять легкий знеболюючий ефект у процесі пологів.

Виходячи зі всього вищесказаного, секс перед пологами - прекрасний стимулятор і природне знеболювальне, що дарує жінці фізичне та емоційне задоволення.

Враховуйте індивідуальні протипоказання та зверніть увагу: якщо сутички стали інтенсивнішими, відійшли води – слід негайно припинити статевий акт та терміново їхати до лікарні.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти