Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274317"]
Вагітність

Можливо завагітнити під час вагітності?

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.23
0
Інтернет рясніє повідомленнями про те, що мешканка Каліфорнії Джессіка Аллен, яка погодилася стати сурогатною матір'ю для китайсь

Інтернет рясніє повідомленнями про те, що мешканка Каліфорнії Джессіка Аллен, яка погодилася стати сурогатною матір'ю для китайської пари завагітніла ще й від свого чоловіка.

Можливо завагітнити під час вагітності?

Джерело: Shutterstock

Ми зібрали думки фахівців із цього питання, щоб з'ясувати, чи дійсно можливо завагітніти під час вагітності.

В ОТДЕЛЬНИХ ВИПАДКАХ ЦЕ МОЖЛИВО

Цей процес називається суперфетація або суперфекундація, тобто запліднення двох або більше яйцеклітин сперматозоїдами двох різних чоловіків. При цьому діти будуть генетично неповними братами та сестрами, оскільки вони мають лише один загальний ген — мамин.

Як це трапляється?

Сперматозоїд живе протягом 4-5 днів, а яйцеклітина після овуляції здатна до запліднення до 48 годин. Це означає, що жінка може повторно завагітніти як від одного, так і двох різних чоловіків одночасно.

Як часто це буває?

Такі випадки досить рідкісні у людей, а ось у тварин трапляються часто. Згідно з останніми дослідженнями, випадки гетеропатернальної суперфекундації можуть бути більш поширеними, особливо в разі народження близнюків.

ЦЕ РІДКІСНЕ ЯВИЩЕ?

З 1960 року в медичній літературі зафіксовано менше ніж 10 повідомлень про подібні випадки, і загалом повідомлення про суперфетацію досі є предметом суперечок фахівців.

ЧИ ОЗНАЧАЄ ЦЕ, ЩО ЖІНКИ ДОВІДНІ ОБЕРІГАТИСЯ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Попри те, що це рідкісне явище, можливо, щоб жінка завагітніла вдруге на ранній стадії вагітності. Тому протягом першого триместру варто оберігатися.

ЧИ ІСНУЮТЬ ДОДАТКОВІ РИЗИКИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВАГІТНІСТЮ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Будь-який тип множинної вагітності — чи близнюки, чи трійня чи багатоплідна вагітність — значно вищі ризики для матері та плоду, ніж одноплідна вагітність. Лікарі також зазначають, що можливі додаткові ризики: народження одного з близнюків може призвести до одночасного народження іншого малюка, а отже, другий дитина народиться передчасно. Крім того, у малюка, що передчасно народився, можуть бути проблеми з дозріванням легенів, що дуже небезпечно для новонародженого.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x