Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268601"]
Новини

Як українські зірки виглядали у школі: фото

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2021.09.01
0
З початком навчального року ми починаємо відчувати ностальгію за шкільним годинником та аналізувати теперішніх собі. Українські зірки н

З початком навчального року ми починаємо відчувати ностальгію за шкільним годинником та аналізувати теперішніх собі. Українські зірки не стали виключенням і показали, як виглядали у школі.

Катя Осадча

Телеведуча та багатодітна мама цього року вже не веде сина до школи, оскільки старший син Ілля випустився та вже відправився на навчання до університету США. Тому 1 вересня вона згадує свої шкільні роки та вітає всіх з початком навчального року.

«Цього 1-го вересня, вперше за останні 12 років, ми не йдемо до школи, школяр виріс і тепер студент, але через якісь два роки матимемо нового першачка і напередодні першого вересня я вже істерично думала про те, яку ж школу обрати)) і дивне відчуття, коли не треба на шкільний базар. Вітаю всіх з Днем знань і бажаю легкого навчального року»,


- Прокоментувала фото Осадча.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Олександр Пономарьов

Відомий український співак згадавши свої шкільні роки, опубликувавши на власній сторінці в інстаграм архівні фото зі шкільного дзвінка.

«1 вересня - день знань, 1980 рік, місто Хмельницький, район Ракове, школа номер 9! Знайдете мене?»,

— підписав він публікацію.

Олександр Пономарьов

Джерело: instagram.com/ponomaryovoleksandr

Олександр Пономарьов

Джерело: instagram.com/ponomaryovoleksandr

Соломія Вітвіцька

Телеведуча закликала підписників знайти її на шкільному фото. У дописі до знімку вона також згадала, як йшла до першого класу.

«Ми до ночі збирали мені ранець. Навіть бабуся з дідусем приїхали з Бродів, щоб допомогти зібратися, а далі разом піти на лінійку. Тож віддавали мене до школи всією батьківщиною;)»

— згадувала якось Соломія Вітвіцька у соцмережах.

Соломія Вітвіцька

Джерело: instagram.com/solomiyavitvitska

Ганна Різатдінова

Відома українська гімнастка показала собі у дитинстві. Ще з малих років вона готувалася стати олімпійською чемпіонкою, про що якось розповіла своїм поклонникам.

«Спогади про шкільні роки у мене не дуже яскраві. Але яскраво пам'ятаю своє перше вересня. Ми вибирали форму, купували мені портфель. Батьки дуже переживали, особливо папа. Але для мене це не вважалося якоюсь дуже особливою подією. Ось спорт, так це для мене було все ... »

- Вспомнила спортсменка.

Ганна Різатдінова

Джерело: instagram.com/anna_rizatdinova

Влад Дарвін

Український музикант та зірковий тато, у якого у червні народився синок Рональд, теж вирішивши показати архівні кадри з першого вересня. Влад пригадує, що тоді йому було складно влаштуватися до школи.

«Першого дзвоника у мене не було. Моя сім'я займалася переїздом на Поділ у жовтні 1992 року, і за старими правилами я повинен був ще один рік ходити до дитячого садка. Але на Подолі у Києві всі садки були переповнені. Мама відчайдушно шукала місце для мене хоч у якійсь школі, але всі перші класи були укомплектовані дітьми. Якимось дивом їй вдалося домовитися, щоб мене взяли до експериментального класу в ліцей #100 «Поділ», де навчалися діти шести років (нам передбачалося 12 років навчання).

Я був 35-м учнем, включився в процес з другої четверті і відразу «наздогнавши» шкільну програму. У нашому ліцеї навчалися півтори тисячі учнів. На 1 вересня на площі перед входом ставили велику сцену. У старших класах у День знань я і мої однокласники традиційно виступали перед тисячною аудиторією. Ми співали пісні, танцювали, гуморили – нас завжди «ставили» у програму як хедлайнерів»,

— поділився своїми мемуарами про початок навчального року Влад Дарвін.

Влад Дарвін

Джерело: пресслужба

Джерело


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти