Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275583"]
Новини

Юрій Горбунов показав підрослих синів та привітав молодшого з днем ​​народження: фото

0
Сьогодні син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова святкує свій перший день народження. З нагоди свята щасливий

Сьогодні син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова святкує свій перший день народження.

Юрій Горбунов

Джерело: Instagram@gorbunovyuriy

З нагоди свята щасливий татусь поділився рідкісними знімками із синами, і навіть показавши обличчя іменинника. На своїй сторінці в Інстаграм Юрій Горбунов опублікував фото хлопчиків та подякував дружині за синів.

«Сьогодні нашому молодшому синочку Данилові 1 рік!! Ще вчора наша мама на Яблуневий Спас народила нашого хлопчика, а сьогодні він уже каже 'дай', 'на', 'ням' , 'мама' і 'тятя', і швидше за всіх на світі повзає на колінцях по дому? Наше сладке яблучко!

Юрій Горбунов із синами

Джерело: Instagram@gorbunovyuriy

Дякую тобі моя Катруся за синів!! Я люблю тебе! Пусть швидше закінчиться війна і вони ростуть щасливі під мирним українським небом!!»


Юрій Горбунов, Катя Осадча

Джерело: Instagram@gorbunovyuriy

Катя Осадча також оприлюднила кілька фото своїх молодших синів та привітала Данила з першим днем ​​народження.

Катя Осадча з синами

Джерело: Instagram@kosadcha

«Данилко, з Днем народження! Це ранок рік тому. Таке стійке відчуття повернення з космосу.

Наш Данилко народився трохи раніше запланованого, запланованого нами 🙂

Батьки були у клопотах підготовки до Дня незалежності, до нового телевізійного сезону та одночасно до народження молодшого. Все було розплановано, але Данило вирішив внести корективи в наші плани.

І ось я з Іваном на задньому сидінні везу собі в пологовий, бо ж у місті репетиція параду, Юрко на роботі і скоріше доїду я, ніж хтось до мене.

Тато у смокінгу та милі 🙂 приїхав уже прямо в пологовий. І вже за п'ять годин ми тримали на руках ще одного Горбунова:)»

Катя Осадча

Джерело: Instagram@kosadcha

«З Днем народження наш Данилко! Такий буремний перший рік життя, але ми обіцяємо, що на парад Перемоги підемо разом зовсім скоро ️Радіємо кожному новому звуку і зубу і переживаємо ці миті, як уперше!»

Для парі це вже друга спільна дитина. Вони виховують також 5-річного Івана. А Катя Осадча, народивши Данила, торік стала багатодітною матір'ю: у неї ще є син 19-річний Ілля від попереднього шлюбу.

Користувачі мережі в коментарях привітали Юрія Горбунова та Катю Осадчу з днем ​​народження сина, написавши приємні побажання для хлопчика:

  • «Старший син – копія мама, а молодший – копія тато»
  • «Вітаю з іменинником. Здоров'я, Миру всім бажаю»
  • «Найщиріші привітання! Хай батьківщина якнайшвидше буде щодня разом»Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти