Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274790"]
школяр

Чи підуть діти до школи 1 вересня: пояснив міністр освіти

0
Нещодавно заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко повідомив про відкриття шкіл з початку нового навчального року

Нещодавно заступник Міністрерства освіти та науки Андрій Вітренко повідомив про відкриття шкіл з початку нового навчального року. Подібні заяви розхвилювали батьків через військову агресію РФ в Україні. То справді діти підуть до школи з 1 вересня? 

Чи підуть діти до школи 1 вересня: пояснює міністр освіти

Джерело: Freepik

Під час телемарафону «Єдині новини» Андрій Вітренко заявив, що «усі діти — студенти, учні — мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічного освіти». Заступник міністра пообіцяв, що до того часу всі школи будуть обладнанні хоча б простими укриттями. Також він додав, що відкриття шкіл у регіонах проведення активних бойових дій буде залежати від рівня безпеки.

Звісно, ​​подібні заяви викликали переживання у багатьох батьків, які не бажають відправляти дітей до шкіл без повноцінних укриттів. При цьому раніше Вітренко стверджував, що до очного навчання діти повернуться лише до закладів освіти, які їх мають.

Втім, перейматися не варто. Міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що відомство безпосередньо не впливає на навчальні процеси конкретних шкіл. Тобто воно не встановлює правила роботи та формату навчання. Цим займаються чиновники, засновники, місцеві органи, керівники об'єднаних громад, мерії міст та військові адміністрації.


"І лише за наявності безпеки для учасників освітнього процесу може бути формат офлайн", - заявив Шкарлет.

Отже, рішення про відкриття шкіл для дітей буде прийматися в кожному місті, селі, районі окремо. Формат навчання (онлайн чи офлайн) залежатиме від безпекової ситуації та наявності бомбосховищ.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти