Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273657"]
Новини

Оля Цибульська показала, як решити зруйнували квартиру її батьків в Ірпені

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.04.20
0
Виконавиця Оля Цибульська поділилася відеороликами та фотографіями з оселі своїх батьків в Ірпені на Київщині. Після вторгнення р

Виконавиця Оля Цибульська поділилася відеороликами та фотографіями з оселі своїх батьків в Ірпені на Київщині. Після вторгнення російських військ квартира зруйнована дощенту.

Оля Цибульська

Джерело: instagram.com/cybulskaya

Ірпінь, Буча, Гостомель — ці та інші містечки Київської області стали символом справжнього обличчя російського світу. Після звільнення цих міст з'являється дедалі більше подробиць скоєних злочинів армією рф. Так, нещодавно співачка Оля Цибульська показала та розповіла, що зробили решити будинком її батьків в Ірпені.

«Це дім моїх батьків в Ірпені. Точніше те, що було будинком. Я дивувалася ці фото, відео та плакала. Рідала, бо вони могли бути там. Ті дні, коли не було зв'язку під окупацією орків і розуміння, чи вони живі, найстрашніші», — поділилася співачка.

 


Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Оля Цибульська (@cybulskaya)

Солдати країни-агресори не мають жодних людських цінностей. Все, що вони приносять із собою, — руйнацію та смерть. І ми в цьому упевнилися, дивлячись за руйнаціями та жорстокими вбивствами навколо наших домівок.

У будь-якому випадку ми обов'язково переможемо і покараємо всіх винних у геноциді українського народу. Нас неможливо зламати, адже наші українці готові протягнути руку допомоги кожному, хто цього вимагає. От і Оля Цибульська дякує людям, які вивезли її батьків з Ірпеня.

«Вони живі! Це найголовніше. Вірю, що зло буде покарано. Фашистські гниди отримають за нагородами. А крыша над головою буде відбудована державою. Україною, в яку я вірила, вірю і буду вірити. Триматиму вас у курсі справ і на конкретному прикладі розповім як це буде відбуватися. Які документи подаються, які органи відповідають за процес і як вони функціонують. Від руїн до перемоги. Слава Украине!"

Оля Цибульська з сином

Джерело: instagram.com/cybulskaya

Нагадаємо, українська співачка та телеведуча Оля Цибульська заміжня. Свого чоловіка вона не показує, він проти публічності. Пара виховує разом сина Нестора, який народився 6 січня 2015 року у парі народився син Нестор.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти