Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273136"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоровье семьи

Поради лікарів, як відновити сон під час війни

0
Сигнали повітряної тривоги, вибухи, постійний моніторинг новин - через війну ми давно забули, що таке нормальний сон. У будь-якому в�

Сигнали повітряної тривоги, вибухи, постійний моніторинг новин — через війну ми давно забули, що таке нормальний сон. У будь-якому випадку безсоння — наш ворог. Як відновити сон у період війни дітям та дорослим? Зібрали поради лікарів.

Поради лікарів, як відновити сон під час війни

Джерело: Freepik

Сьогодні ми переживаємо ще більше стресу, ніж зазвичай. Щоденні загрози нашому життю провокують занепокоєння. Нервова система виснажується, тому людина не може заснути. Лікарі запевняють: хоча б 20 хвилин сну здатні поліпшити стан психічного здоров’я. Якщо не виходить заснути, рекомендується посидіти чи полежати із заплющеними очима. Це допоможе знизити рівень тривоги.

Як відновити здоровий сон в умовах війни

1. Зрозумійте, що війна може тривати довго

Вам потрібно відновлювати сили та зберігати спокій. Від сну залежить ваше здоров’я, рівень активності та сил.

2. Старайтеся адекватно реагувати на щоденні події

Якщо ви постійно перебуватимете в стресі, то відновлення нервової системи буде неможливим. Вам варто зосередитися на головному — захисті рідних, власному настрої та майбутньому. Не втрачайте надії та правильно аналізуйте інформацію навколо, тоді ви зможете поліпшити власний сон.


3. Пам’ятайте, що здоровий сон впливає на вашу здатність допомагати

Ви не зможете комусь допомогти, якщо втомлені через недосипання. Постійний стрес та безсоння знижують нашу здатність реагувати на запити. Дозволяйте собі спати, щоб потім бути достатньо активною та сильною. Мисліть позитивно і вірте в нашу перемогу, адже головна мета ворога — посіяти зневіру в серцях українців. Наші війська перемагають, бо борються за свободу, правду, незалежність та безпеку рідних людей. Вони знають, що правда на нашому боці. І ми маємо підтримувати цей дух!

Як поліпшити сон дитини в умовах війни

Сон дитини в умовах війни

Джерело: Freepik

Дітям допоможе у цей складний час лише турбота рідних батьків. Заспокоюйте діток та робіть усе можливе, щоб вони почувалися у безпеці. Пояснюйте, що почутті звуки стрілянини та вибухи в бомбосховищі — найчастіше робота наших ПВО. Збройні сили України роблять усе заради безпеки кожного громадянина держави.

Перед сном рекомендується проводити розмови, співати колискові або читати дітям книги. Можна, наприклад, позгадувати позитивні моменти з минулого, поговорити про майбутнє або те, що ви робитимете одразу, як закінчиться війна.

Для лікування проблем зі сном лікарі також рекомендують дорослим приймати заспокійливі препарати. Найкращими вважаються селективні інгібітори. Дітям та вагітним можна давати будь-які заспокійливі на рослинній основі.

Бережіть себе та рідних і піклуйтеся про свій сон!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты