Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273136"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоров'я сім'ї

Поради лікарів, як відновити сон під час війни

Old date:
Current date: 2022.12.01
New date: 2022.03.08
0
Сигнали повітряної тривоги, вибухи, постійний моніторинг новин – через війну ми давно забули, що таке нормальний сон. У будь-якому

Сигнали повітряної тривоги, вибухи, постійний моніторинг новин – через війну ми давно забули, що таке нормальний сон. У будь-якому випадку безсоння — наш ворог. Як відновити сон у період війни дітям та дорослим? Зібрали поради лікарів.

Поради лікарів, як відновити сон під час війни

Джерело: Freepik

Сьогодні ми переживаємо ще більше стресу, ніж зазвичай. Щоденні загрози нашій життю провокують занепокоєння. Нервова система виснажується, тому людина не може заснути. Лікарі запевняють: хоча б 20 хвилин сну здатні покращити стан психічного здоров'я. Якщо не виходить заснути, рекомендується посидіти чи полежати із заплющеними очима. Це допоможе знизити рівень тривоги.

Як відновити здоровий сон в умовах війни

1. Зрозумійте, що війна може тривати довго

Вам потрібно відновлювати сили та зберігати спокій. Від сну залежить ваше здоров'я, рівень активності та сил.

2. Намагайтеся адекватно реагувати на щоденні події

Якщо ви будете постійно перебувати в стресі, то відновлення нервної системи буде неможливим. Вам варто зосередитися на головному — захисті рідних, власному настрої та майбутньому. Не втрачайте надії та правильно аналізуйте інформацію навколо, тоді ви зможете покращити свій сон.


3. Пам'ятайте, що здоровий сон впливає на вашу здатність допомагати

Ви не зможете комусь допомогти, якщо втомлені через недосипання. Постійний стреси та безсоння знижують нашу здатність реагувати на запити. Дозволяйте собі спати, щоб потім бути достатньо активним та сильним. Мислити позитивно і вірте в нашу победу, адже головна мета ворога — посіяти зневіру в серцях українців. Наші війська перемагають, бо борються за свободу, правду, незалежність та безпеку рідних людей. Вони знають, що правда на нашому боці. І ми маємо підтримувати цей дух!

Як покращити сон дитини в умовах війни

Сон дитини в умовах війни

Джерело: Freepik

Дітям допоможе у цей складний час лише турбота рідних батьків. Заспокоюйте діток та робіть все можливе, щоб вони почувалися у безпеці. Пояснюйте, що почутті звуки стрілянини та вибухи в бомбосховищі — найчастіше робота наших ППО. Збройні сили України роблять все заради безпеки кожного громадянина держави.

Перед сном рекомендується проводити розмови, співати коліскові чи читати дітям книги. Можна, наприклад, позгадувати позитивні моменти з минулого, поговорити про майбутнє або те, що ви будете робити відразу, як закінчиться війна.

Для лікування проблем зі сном лікарі також рекомендують дорослим приймати заспокійливі препарати. Найкращими вважаються селективні інгібітори. Дітям та вагітним можна давати будь-які заспокійливі на рослинній основі.

Бережіть собі та рідних і піклуйтесь про свій сон!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти