Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276001"]
Новини

Лише факти: Катя Осадча прокоментувала заяву Земфіри

0
Телеведуча Катя Осадча у Instagram Stories прокоментувала промову росіянки Земфіри на концерті у Лімасолі. Під час свого виступу співачка

Телеведуча Катя Осадча у Instagram Stories прокоментувала промову росіянки Земфіри на концерті у Лімасолі. Під час свого виступу співачка засудила повномасштабну війну в нашій країні.

Осадча, Осадча

Джерело instagram @kosadcha

9 жовтня під час концерту у Лімасолі (Кіпр) Земфіра вперше відкрито заговорила про війну в Україні.
Під час концерту в Лімасолі (Кіпр) 9 жовтня співачка Земфіра вперше відкрито висловилася зі сцени про війну в Україні. Вона заявила, що «щодня молитися» і заспівала антивоєнний трек.

«Сьогодні 228 день пекла, що стало реальністю. Я весь цей час багато думала, говорила з собою про це. Я не люблю і не вмію говорити зі сцени, але я щодня молюся, щоб ця війна припинилася. Щоб моя країна припинила цю війну».

Цю промову почали швидко поширювати біля мережі, а деякі українці навіть поспішили подякувати Земфірі за підтримку. Не промовчала і Катя Осадча, вона нагадала підписникам, яку позицію російська співачка мала від початку вторгнення РФ до України.


«Важкі дні і чергове усвідомлення, що поруч з нами не один карлік-терорист, а ціла величезна нація терористів, що протягом останніх днів пишуть, як нам і треба… На тлі цього ми все одно продовжуємо шукати „добрих руських“ їх підтримки», - пише Осадча.

Телеведуча опублікувала посаду українки, яка була на концерті та розповіла, як усе було насправді. На вході у людей відбирали українські прапори, прапор дівчини лежав біля кармана. І вона змогла з ним прорватися до сцени. Земфіра з кам'яним обличчям підняла прапор, не розгорнула та забирала його за лаштунки, після чого повернулась і продовжила співати.

«А тепер увага, тільки факти, висновки робити вам. Земфіра на великих сольних концертах 24 і 26 лютого не сказала жодного слова проти війни, заспівала пісню натяк, а тоді ще можна було підняти людей і закликати до дій, щоб реально зупинити кровопролиття. Напередодні „промови“ в Ізраїлі, на концерті на Кіпрі відбирали українські прапори при вході на концерт, де там маємо підтвердження від свідків (дивіться в каруселі) (ходити чи не ходити на концерти росіян вибір шкірного). Те, що не розгорнула прапора, що пронесли на концерт і передали на сцену, а тихенько віднесла за кулі, її вибір, не її країна, ми і не просимо. За слова проти війни дякуємо, але давайте дивитися завжди глибше. Росіяни нас не розуміють і не зрозуміють», – прокоментувала Осадча.

Катя Осадча

Джерело: instagram @kosadcha

Катя Осадча

Джерело: instagram @kosadcha

24 лютого Земфіра обмежилася публікацією чорного квадрата та написом «Ні війни» в Instagram. Пізніше співачка виїхала з РФ та випустила антивоєнну пісню «М'ясо».Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти