Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271759"]
Новини

Володимир Остапчук показавши, як проводити годину з дітьми

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2021.12.22
0
Український шоумен Володимир Остапчук показавши милі відео з сином. Ловимо зимовий вайб! Снігопад, який 20 грудня покрив столичні

Український шоумен Володимир Остапчук показавши милі відео з сином. Ловимо зимовий вайб!

Володимир Остапчук з дітьми

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Снігопад, який 20 грудня покрив столичні дороги, викликав чимало приємних емоцій у місцевих жителів. Грудень зовсім не радував зимовою атмосферою. Хмарна погода та відсутність снігу зовсім відбили новорічний настрій, проте з учора все змінилося.

Якби за помахом чарівної палички, земля вкрилася білим покривалом і на душі стало тепліше. Ось вона, та передноворична атмосфера, якої всі так чекали. Як тільки сніжинки закружляли в небі, щасливі батьки разом з дітьми повиходили на двор, аби насолодитися зимовою погодою. Не став виключенням і Володимир Остапчук.

Так, в інстаграм він показав, як гуляв під снігом разом із донькою Емілією та сином Єваном-Олександром, які народилися у його першому шлюбі. Під час прогулянки ведучий з дітьми ліпив снігову бабу, радів зимовій атмосфері та просто весело проводив годину.


«Коротко про справжню зиму», — поділився враженнями ведучий.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Повідомлення, поширення Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

У відео можна розглянути лише сина Володимира. Відповідаючи на питання прихильників, ведучий розповів, що Емілія теж була присутня на прогулянці. Хоча він не показував дівчинку у соцмережі, це ще не означає, що вони не бачаться.

«Ось сьогодні ліпили сніговики. Вона велика розумниця, якою я дуже пишусь. Не все життя лише у сторіс»,

- зазначив Володимир.

Володимир Остапчук про доньку

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Варто зазначити, що після розлучення Володимир Остапчук довго не міг домовитися з Оленою Войченко щодо спілкування з дітьми. Екскохана, за словами ведучого, перешкоджала його зустрічам із Емілією та Єваном. Проте, схоже, колишні нарешті знайшли компроміс. Судячи з дописів у соцмережі, Володимир все більше години проводитиме з улюбленими дітьми.

Нагадаємо, зараз Володимир перебуває у шлюбі з нотаріусом Христиною Гірник. Пара не приховує, що не проти мати дітей. Як раніше зізнався шоумен, він мріє мати ще одну донечку. Вони з дружиною вже навіть підібрали для майбутньої дитини чудове ім'я.

«Ми хочемо, щоб у нас була ляля. Називаємо її Валентина. Сміємося, тому що у Христини такий характер – вона вже юрист: купа справ, печатки ставити, зайдіть після обіду, я зайнята. І я кажу: «Слухай, як би ми її не назвали, вона буде як паспортистка, а всіх паспортисток звуть Валентина»,

– жартуючи розповівши Остапчук у програмі «Зірковий шлях».

Володимир Остапчук про третю дитину

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти