Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="230793"]
Новини

Ані Лорак вперше розповіла про розлучення та нового чоловіка

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2019.11.04
0
Після болючого розлучення з чоловіком Ані Лорак вперше дала велике інтерв'ю російському таблоїду. Під час інтерв'ю журналісту

Після болючого розлучення з чоловіком Ані Лорак вперше дала велике інтерв'ю російському таблоїду.

Ані Лорак

Джерело: Instagram @anilorak

Під час інтерв'ю журналісту видання "ОК!" Кароліна поділилася тими емоціями, які відчувала перед прийняттям остаточного рішення, про життя з чоловіком останнім часом та роль їхньої доньки Софії.

Розлучення було болісне. Я не вірю, коли хтось каже, що розлучення пройшло приємно чи легко. Будь-яке розлучення — це трагедія: це боляче, це сумно, це… розчарування. Так, ти відчуваєш розчарування…

Ані Лорак із донькою

Джерело: instagram @anilorak

За словами Ані Лорак, між нею та чоловіком все частіше стали відбуватися скандали, з'ясування стосунків на підвищених тонах. Але найсумніше – часто це траплялося на очах у 8-річної доньки. Рішення припинити відносини, які тривали 14 років, далися Кароліні непросто. Крім того, треба було ще й уберегти дитину від психологічної травми.


Я підготувала Софію, розповіла, що у дорослих бувають такі ситуації, що вони живуть разом, а потім виходить, що вони не співпадають у якихось важливих речах, характерах ще в чомусь. До того ж, вона була свідком наших сцен, з'ясування стосунків.

Ані Лорак

Джерело: Instagram @anilorak

При цьому Ані Лорак все ж таки впевнена, що любов у Мурата до дочки щира і тому просто необхідно, щоб спілкування тривало.

Так і має бути. Що б не відчувала особисто я, хоч би як переживала, це не повинно жодним чином впливати на доньку, на її психіку. Але для її здоров'я та розвитку вона повинна бачити правильне ставлення чоловіка до жінки.

Ані Лорак

Джерело: Instagram @anilorak

Не стала приховувати Ані Лорак і те, що майже через рік після розлучення вона знову щаслива. У її житті є кохана людина – молодий саунд-продюсер на ім'я Єгор, поряд з яким вона почувається знову бажаною та коханою. При цьому вона стверджує, що нові відносини виникли після завершення колишніх. Цікаво, що Єгор так само з України та перша зустріч з ним відбулася у Ані Лорак у Києві.

Мені зараз просто добре, я щаслива і можу ділитися своїм щастям на сцені, зі своїми близькими, рідними, зі своєю дочкою — вона бачить щасливі мамині очі, а це так важливо.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти