Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="255066"]
Новини

Олена Шоптенко захворіла на коронавірус: подробиці

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.09.28
0
Схоже, Олена Шоптенко та Олег Винник дотанцювалися до коронавірусу. Як стало відомо з останнього випуску шоу «Танці з зірками»

Схоже, Олена Шоптенко та Олег Винник дотанцювалися до коронавірусу. Як стало відомо з останнього випуску шоу «Танці з зірками», у цих двох учасників виявили COVID-19.

У Олега Винника через коронавірус розвинулась двостороння пневмонія. А ось його партнерка паркету Олена Шоптенко обійшлася легкими симптомами. Наразі хореограф перебуває вдома на самоізоляції і вже поділилася першим кадром зі свого вимушеного карантину.

«Коли я кричала, що нічого не хочу, а хочу поні та бути принцесою, я не таку корону мала на увазі. Але все це не жарти! Бережіть себе, будь ласка! Дякую вам за всі ваші повідомлення. Ваша підтримка краща за будь-які ліки!»

- Написала шанувальникам Альона.


Шанувальники та зіркові колеги вже побажали Олені найшвидшого одужання:

 • «Оленко, одужуй! Любимо тебе!" - Написав Юрій Горбунов.
 • «Оленочка! Переживаємо за тебе! Одужуй!» - відповів Женя Кіт.
 • "О ні! Навіщо дивитись «танці», якщо там немає вас? Одужуйте!»
 • «Олена, якнайшвидшого одужання! Мої голоси за Вас із Олегом!»
 • «Все буде добре, я вже другий тиждень як із короною… Сил і терпіння це побороти!»
 • «Олено, нехай у Вас все буде добре! Бережіть себе, будь ласка!

Олег Винник також звернувся до своїх шанувальників. Він подякував їм за підтримку та кохання, і повідомив, що вони з Оленою так і не змогли станцювати для глядачів на шоу.

«Хвороба застала несподівано, зараз ми активно лікуємось. Бережіть себе і будьте здорові!

- Написав в Інстаграмі Олег Винник.

Шанувальники відразу почали писати добрі слова та слова підтримки для улюбленої пари проекту «Танці»:

 • "Якнайшвидшого одужання! Все буде відмінно!"
 • «Хто вас заразив? У Житомирі ще було все ок, мабуть, після Чернігова пішло щось не так. Одужуйте! Я була на вашому концерті в Житомирі, тільки шкода, що танці зі зірками через відсутність поставили вам 0, хоч би ви не вилетіли».
 • «Олег Анатолійович якнайшвидшого одужання дуже переживаю за Вас!»
 • «Олег рідний наш швидше одужує сонечко блакитнооке і Оленка теж нехай швидше одужує».

Нагадаємо, Альона та Олег — не перша пара на проекті, яка захворіла на коронавірус. У перший тиждень шоу Оля Фреймут та її партнер Ілля Падзіна зізналися, що захворіли та перебувають на самоізоляції. Вони станцювали аж два танці в розкішному особняку, в якому знаходилися весь цей час, і показали, що так просто не здадуться. А ще Дар'я Петрожицька та її партнер Ігор Гелуненко теж захворіли та відмовилися танцювати. Актриса зізналася, що через хворобу навіть не може встати, але вже на другий ефір їм полегшало і учасники вийшли на безлюдну стоянку, станцювавши там яскравий танець.

Джерело: журнал «Ліза».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти