Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="267605"]
Дозвілля

Цар та Мадонна: ТОП найдивніших імен для дітей у 2021 році

0
У 2021 році в Україні набирають популярності дивні імена для дітей. Згідно зі статистикою, з січня і до сьогодні в нашій

У 2021 році в Україні набирають популярності дивні імена для дітей.

дитячі імена в Україні

Джерело: Unsplash

Згідно зі статистикою, з січня і до сьогоднішнього дня в нашій країні народилося понад 100 тисяч дітей.

У Міністерстві юстиції України розповіли, які імена для дівчаток та хлопчиків зараз на піку популярності, а також які незвичайні імена ризикнули дати батьки своїм дітям у 2021 році.

Як називають дітей в Україні у 2021 році

Статистика з реєстрації новонароджених малюків, оприлюднена відомством, свідчить про те, що найпопулярнішими цього року залишаються традиційні імена.


Так, дівчаток частіше називають звичними для українців іменами: Поліна, Ганна, Марія, Софія, Дарина та Вероніка. Хлопчиків українські батьки найчастіше називають такими іменами, як Артем, Богдан, Олександр, Максим, Назар та Дмитро.

Втім, відзначається і тенденція називати дітей незвичайними іменами. Українські батьки називають дочок на честь грецької чи римської богинь: Кассандра, Юнона, Афіна та Аврора.

Ще одна модна тенденція – давати дівчаткам оригінальні імена: Октавія, Весняна, Камільєна, Мальвіна, Санта, Сапфіра, Тиша, Есмеральда, Мадонна, Жасмін, Іскра, Квітка, Імперія, Росинка, Флорентіна, Мелодісон та Іллінка.

дитячі імена в Україні

Джерело: Unsplash

Чи не відстають від дівчаток і хлопчики з незвичайними іменами. Так, в Україні з'явилися Принц, Тамерлан, Осман, Цар, Варфоломій та Сулейман. Не обійшлося і без героїв давньогрецьких міфів – наприклад, Ахіллеса, Одіссея, Соломона та Енея.

Популярність оригінальних імен для новонароджених у Міністерстві юстиції пояснюють тим, що в Україні батьки мають право назвати свою дитину так, як їм хочеться, а деякі нестандартні імена для дітей обирали представники національних меншин як данину своїм давнім традиціям.

Зазначається, що за останні роки дивні імена в Україні стали нормою та цілим трендом. Але якщо дитина в дорослому житті захоче поміняти своє нестандартне ім'я на традиційне, він зможе зробити це по досягненню 14 років за згодою батьків або з 16 років без згоди.

Наприкінці минулого року Верховна Рада також дозволила українцям змінювати не лише ім'я, а й по батькові. При отриманні українського паспорта Цар Артемович може стати Петром Васильовичем.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 2,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти