Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273487"]
Новини

Ян Джевелін та Джавеліна: які імена дають дітям у воєнну годину

0
Шутки шутками, а в Україні вже офіційно зареєстрували новонароджених дітей з іменами на честь американського протитанкового комп'ютера.

Шутки шутками, а в Україні вже офіційно зареєстрували новонароджених дітей з іменами на честь американського протитанкового комплексу. Які ще варіанти імен стали популярні під час війни?

Популярні українські імена для дітей

Джерело: Freepik

Завдяки переносному протитанковому ракетному комплексу Javelin наші бійці продовжують боронити та звільняти українську землю від російських загарбників. У мережі активно гуляли шутки, що дітей називатимуть Байрактарами та Джавелінами. Та, схоже, це не жарти.

Як стало відомо, у Вінницькій області та місті Київ новонароджені хлопчик і дівчинка отримали імена Ян Джевелін та Джавеліна відповідно. Про це повідомили на сторінці Міністерства юстиції України у Фейсбуці.

Які імена для дітей вибирають українці

Джерело: facebook.com/minjust.official

Через напад росії, яка за годину війни вже вбила 165 дітей, у серцях українців збільшилася потреба підтримки культурних цінностей. При виборі імені для новонародженої дитини батьки часто ураховують родинні традиції, модні віяння, національні, релігійні та навіть політичні погляди. Так, вирішальну роль для деяких батьків зіграла війна. Як наслідок – у нас з'явилися перші носії таких імен, як Джевелін та Джавеліна.


У різних куточках нашої України також народилося понад 22 тисячі дітей. Без прив'язки до війни десятки молодих батьків уже встигли назвати своїх дітлахів не менш оригінальними та рідковживаними іменами.

Як назвали хлопчиків:

Одед, Велислав, Аскольд, Дорофей, Єреній, Левкіян, Сулейман, Кай, Яремій, Єней, Лємуель, Юсуф, Ахіл, Лучезар, Соломон, Міхаїл-Мир.

Як назвали дівчаток:

Добряна, Афіна, Акіліна, Дзвенислава, Февронія, Ругая, Айлін, Шашана, Лілу, Мілада, Роксолана, Астрід, Єустасія, Яснодара.

А яке оригінальне ім'я понравилось вам?


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
імена
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти