Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273487"]
Новости

Ян Джевелін та Джавеліна: які імена дають дітям у воєнний час

0
Жарти жартами, а в Україні вже офіційно зареєстрували новонароджених дітей з іменами на честь американьского протитанкового комп�

Жарти жартами, а в Україні вже офіційно зареєстрували новонароджених дітей з іменами на честь американьского протитанкового комплексу. Які ще варіанти імен стали популярні під час війни?

Популярні українські імена для дітей

Джерело: Freepik

Завдяки переносному протитанковому ракетному комплексу Javelin наші бійці продовжують боронити та звільняти українську землю від російських загарбників. В мережі активно гуляли жарти, що дітей будуть називати Байрактарами та Джавелінами. Та, схоже, це більше не жарти.

Як стало відомо, у Вінницькій області та місті Київ новонароджені хлопчик і дівчинка отримали імена Ян Джевелін та Джавеліна відповідно. Про це повідомили на сторінці Міністерства юстиції України в фейсбук.

Які імена для дітей обирають українці

Джерело: facebook.com/minjust.official

Через напад росії, яка за час війни вже вбила 165 дітей, у серцях українців збільшилася потреба підтримки культурних цінностей. При виборі імені для новонародженої дитини батьки часто враховують родинні традиції, модні віяння, національні, релігійні та навіть політичні погляди. Так, вирішальну роль для деяких батьків зіграла війна. Як наслідок — в нас з’явилися перші носії таких імен, як Джевелін та Джавеліна.


В в різних куточках нашої України також народилося понад 22 тисячі дитини. Без прив’язки до теми війни десятки молодих батьків вже встигли назвати своїх дітлахів не менш оригінальними та рідковживаними іменами.

Як назвали хлопчиків:

Одед, Велислав, Аскольд, Дорофей, Єреній, Левкіян, Сулейман, Кай, Яремій, Еней, Лємуель, Юсуф, Ахіл, Лучезар, Соломон, Михаїл-Мир.

Як назвали дівчаток:

Добряна, Афіна, Акиліна, Дзвенислава, Февронія, Ругая, Айлін, Шашана, Лілу, Мілада, Роксолана, Астрід, Єустасія, Яснодара.

А яке оригінальне ім’я сподобалося вам?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
имена
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты