Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275168"]
Планирование

Як назвати доньку: чоловічі імена для дівчаток – синонім успішності

0
Нещодавно група вчених з Університету Клемсона провела дослідження та виявила незвичайну закономірність. Виявилося, що жінки з чо

Нещодавно група вчених з Університету Клемсона провела дослідження та виявила незвичайну закономірність. Виявилося, що жінки з чоловічими іменами найчастіше досягають успіху в різних сферах життя.

Як назвати доньку

Джерело: instagram @oleg_ekaterina

На думку дослідників, секрет цього феномену в тому, що жінок із такими іменами на рівні підсвідомості серйозніше сприймають чоловіки.

Чи замислювалися ви, вибираючи ім’я для дочки, скільки жіночих імен було утворено від чоловічих і якими рисами характеру вони наділяють своїх власниць?

Олександра – захисниця, мужня. Дівчинка з таким ім’ям матиме силу і стійкість духу.


Анастасія — повернена до життя. Має розвинену інтуїцію і увагу до дрібних деталей.

Антоніна — сміливо протистоїть та вступає в бій. Дівчинка з таким ім’ям обожнює керувати і завжди прагне досягнення поставлених цілей.

Валентина — сильна, здорова. Небайдужа до чужого лиха і дуже любить безкорисливо допомагати людям.

Валерія — сильна, міцна. Має імпульсивний характер і прагне отримання керівних посад.

Як назвати доньку

Джерело: Pixabay

Василиса — господиня, володарка. Сприймає чужі проблеми як свої та завжди прагне допомагати людям.

Вікторія — перемога. Малятко з таким ім’ям наполегливе, уперте. Добивається свого завдяки завзятості та старанності.

Владислава – славна володарка. Ця дівчинка завжди прагне перемагати та бути першою у всьому. Найчастіше знаходить собі друзів серед хлопчиків.

Дар’я — переможниця. Неконфліктна, багато схоплює на льоту, іноді вступає у бійки, прагнучи навести лад серед інших дітей.

Євгенія – шляхетна. Має сильну інтуїцію і дуже честолюбна. Може заводитися через дрібниці та створювати привід для конфліктів.

Євдокія — добровільність. Ця дівчинка самостійна і рішуча, вміє постояти за себе та часто бере на себе ініціативу.

Інна — бурхливий потік. Спочатку це ім’я було лише чоловічим. Малятко з таким ім’ям буває принциповим і впертим, воно завжди виконує намічене.

Ірина — мир, спокій. Дуже чутлива і не терпить несправедливості. Ірини часто мирять усіх, вони люблять мир та спокій у своєму оточенні.

Як назвати доньку

Джерело: Shutterstock

Клавдія — вперта. Спокійна, працьовита і розважлива, знає як досягти бажаного.

Марина — морська. Має шарм і магнетизм, що дозволяють їй легко маніпулювати людьми. Ніколи не втрачає почуття власної гідності.

Мирослава — уславлена ​​миролюбством. Обережна у вчинках, приймає новації з тривогою і обожнює давати поради.

Милослава — знаменита. Товариська, легко викликає довіру оточення та адаптується до будь-якої компанії.

Римма – римлянка. Спочатку було виключно чоловічим ім’ям. Розумна, спостережлива та хитра. Завдяки цим якостям легко досягає поставленої мети.

Руслана – левиця. Цій дівчинці властиві мужність, що межує з безрозсудливістю і непохитною силою волі.

Як назвати доньку

Джерело: instagram @katya_verba

Стефанія — вінець, діадема. Має складний характер, не терпить, коли на неї чинять тиск. Імпульсивна та незалежна.

Серафима — вогненна. Добра і абсолютно не здатна заподіяти біль. Дуже рідко підвищує голос.

Устінія — справедлива. Любить вигадувати власні правила, яких дотримується з наполегливістю та впертістю. Серйозна та розважлива, але часто приймає рішення спонтанно.

Чеслава — бажаюча слави. З однолітками їй не цікаво, віддає перевагу компанії старших. Дівчинка буде чесною та справедливою, не зазнає лестощів та необ’єктивної оцінки своїх здібностей.

Юлія — кучерява, хвиляста. Буває вразливою та уразливою. Не любить поразок, тому часто сперечається і рідко визнає свою неправоту. Проте, емоції найчастіше тримає у собі.

Ярослава — володіє яскравою славою. Активна, товариська і допитлива дитина. Любить спорт, особливо її приваблює в ньому конкуренція та змагання. Любить розваги і рідко прислухається до порад.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты