Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275168"]
планування

Як назвати доньку: чоловічі імена для дівчаток – синонім успішності

0
Нещодавно група вчених з Університету Клемсона провела дослідження та виявила незвичайну закономірність. Виявилося, що жінки з чо

Нещодавно група вчених з Університету Клемсона провела дослідження та виявила незвичайну закономірність. Виявилося, що жінки з чоловічими іменами найчастіше досягають успіху у різних сферах життя.

Як назвати доньку

Джерело: instagram @oleg_ekaterina

На думку дослідників, секрет цього феномену в тому, що жінок із такими іменами на рівні підсвідомості серйозніше сприймають чоловіки.

Чи замислювалися ви, вибираючи ім'я для доньки, скільки жіночих імен було утворено від чоловічих і якими рисами характеру вони наділяють своїх власниць?

Олександра – захисниця, мужня. Дівчинка з таким ім'ям матиме силу і стійкість духу.


Анастасія - Повернена до життя. Має розвинену інтуїцію та увагу до дрібних деталей.

Антоніна — сміливо протистоїти та вступає у бій. Дівчинка з таким ім'ям обожнює керувати і завжди прагне досягнення поставлених цілей.

Валентина - Сильна, здорова. Небайдужа до чужого лиха і дуже любити безкорисливо допомагати людям.

Валерія - сильна, міцна. Має імпульсивний характер і прагне отримання керівних посад.

Як назвати доньку

Джерело: Pixabay

Василиса - Пані, володарко. Сприймає чужі проблеми як свої та завжди прагне допомагати людям.

Вікторія - Перемога. Малятко з таким ім'ям наполегливе, уперте. Добивається свого завдяки завзятості та старанності.

Владислава – славна володарка. Ця дівчинка завжди прагне перемагати та бути першою у всьому. Найчастіше знаходити собі друзів серед хлопчиків.

Дар'я - Переможниця. Неконфліктна, багато схоплює на льоту, іноді вступає у бійки, прагнучи навести лад серед інших дітей.

Євгенія – шляхетна. Має сильну інтуїцію і дуже честолюбна. Може заводитися через дрібниці та створювати привод для конфліктів.

Євдокія - Добровільність. Ця дівчинка самостійна і рішуча, вміє постояти за себе та часто бере на себе ініціативу.

Інна - бурхливий потік. Спочатку це ім'я було лише чоловічим. Малятко з таким ім'ям буває принциповим і упертим, воно завжди виконує намічене.

Ірина - Мир, спокій. Дуже чутлива і не терпить несправедливості. Ірині часто мирять усіх, вони люблять мир та спокій у своєму оточенні.

Як назвати доньку

Джерело: Shutterstock

Клавдія - Уперта. Спокійна, працьовита та розважлива, знає як досягти бажаного.

Марина - Морська. Має шарм та магнетизм, що дозволяють їй легко маніпулювати людьми. Ніколи не втрачає почуття власної гідності.

Мирослава - Задоволена миролюбством. Обережна у чинах, приймає новації з тривогою і обожнює давати поради.

Милослава - Відома. Товариська, легко викликає довіру оточення та адаптується до будь-якої компанії.

Римма – римлянка. Спершу було виключно чоловічим ім'ям. Розумна, спостережлива та хитра. Завдяки цим якостям легко досягає поставленої мети.

Руслана - Лівиця. Цій дівчинці властиві мужність, що межує з безрозсудливістю і непохитною силою волі.

Як назвати доньку

Джерело: instagram @katya_verba

Стефанія - Вінець, діадема. Має складний характер, не терпітиме, коли на неї чинять тиск. Імпульсивна та незалежна.

Серафима - Вогненна. Добра і абсолютно не здатна заподіяти біль. Дуже рідко підвищує голос.

Устінія - Справедлива. Любити вигадувати власні правила, яких дотримується з наполегливістю та впертістю. Серйозна та розважлива, але часто приймає рішення спонтанно.

Чеслава — бажаючи слави. Зі однолітками їй не цікаво, віддає перевагу компанії старших. Дівчинка буде чесною та справедливою, не зазнає лестощів та необ'єктивної оцінки своїх здібностей.

Юлія - Кучерява, хвиляста. Буває вразливою та вразливою. Не любити вражень, тому часто сперечається і рідко визнає свою неправоту. Проте, емоції найчастіше тримає в собі.

Ярослава - Володіє яскравою славою. Активна, товариська та допитлива дитина. Любити спорт, особливо її приваблює у ньому конкуренція та змагання. Любити розваги і рідко прислухається до порад.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти