Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281702"]
0-1

Як українці називали дітей у 2023 році: найпопулярніші та найрідкісніші імена

0
Міністерство юстиції опублікувало добірку імен, якими найчастіше і найрідше в Україні називали малюків у другому півріччі 2023 року

Міністерство юстиції опублікувало добірку імен, якими найчастіше і найрідше в Україні називали малюків у другому півріччі 2023 року.

найпопулярніші та найрідкісніші імена 2023

Джерело: freepik

Список імен поданий на сторінці Мін’юсту у Фейсбуці.

Найчастіше при державній реєстрації народження малюкам давали такі імена :

  • Анна, Вікторія, Єва, Злата, Катерина, Мирослава, Марія, Мілана, Софія, Соломія;
  • Андрій, Артем, Богдан, Давид, Данило, Дмитро, Максим, Матвій, Марк, Микола, Олександр.

Найрідше дітей називали іменами:


  • Джульєта, Юстінія, Жива, Лієль, Каталєя, Мілада, Шеру, Марселіна, Роксана, Стефанія, Гната;
  • Відар, Ілай, Ксав’єр, Авель, Рожден, Іона, Тео, Лев, Зорян, Ян.

Нагадаємо, що у першому півріччі 2023 року найпопулярнішими іменами для дівчатстали Софія, Марія, Анна. Серед хлопчиків лідерство утримали імена Богдан, Олександр та Артем. Ці імена вже не один рік зберігають першість у рейтингу найпопулярніших.

найпопулярніші та найрідкісніші імена 2023

Джерело: freepik

Також багато батьків обирали для дітей нестандартні імена. Наприклад, Аврора, Афіна, Єсенія, Вогнена, Вєсна, Джавеліна, Лоліта, Ангел, Кий, Еней, Муслім, Марс, Одін, Захер.

Якщо дивитися по регіонах, то у Києві обрані імена для дітей мали свої відмінності. Серед жіночих імен це були Пауліна, Оріяна, Павліна, Євдокія, Клара, Весна, Ведана, Дана, Афіна-Пенелопа, Яруна, Рада,  і багато інших. Щодо чоловічих імен, серед них були Зореслав, Леслав, Северин, Яніслав, Ярема, Мар’ян, Терентій, Нестор, Леонтій, Велес, Ратмир, Люцифер, Граф Максим, Єлизар, Будимир, Вір, Сімен, Маркіян, Гаврило, Ярило, Еней, Корвін, Серафим, Марко, Семен.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты