Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269252"]
Материалы на украинском языке

Цар і Мадонна: найдивніші імена для дітей у 2021 році

0
У 2021 році в Україні все більше стають популярними дивні імена для дітей. Згідно статистиці з січня і по сьогодні в нашій країні �

У 2021 році в Україні все більше стають популярними дивні імена для дітей.

дитячі імена в Україні

Джерело: Unsplash

Згідно статистиці з січня і по сьогодні в нашій країні народилося понад 100 тисяч дітей.

У Міністерстві юстиції України розповіли, які імена для дівчаток і хлопчиків зараз на піку популярності, а також які незвичайні імена ризикнули дати батьки своїм дітям у 2021 році.

Як називають дітей в Україні у 2021 році

Статистика реєстрації новонароджених малюків, оприлюднена відомством, свідчить про те, що найпопулярнішими в 2021 році залишаються традиційні імена.


Так, дівчаток частіше називають звичними для українців іменами: Поліна, Ганна, Марія, Софія, Дарина та Вероніка. Хлопчиків українські батьки найчастіше називають такими іменами, як Артем, Богдан, Олександр, Максим, Назар і Дмитро.

Втім, відзначається тенденція називати дітей незвичними іменами. Українські батьки називають дочок на честь грецьких або римських богинь: Кассандра, Юнона, Афіна і Аврора.

Ще одна модна тенденція — давати дівчаткам оригінальні імена: Октавія, Весняна, Каміль, Мальвіна, Санта, Сапфіра, Тіша, Есмеральда, Мадонна, Жасмін, Іскра, Квітка, Імперія, Росинка, Флорентина, Мелодісон і Іллінка.

Які імена для дітей обирають в Україні

Джерело: Unsplash

Не відстають від дівчаток і хлопчики з незвичними іменами. Так, в Україні з’явилися Принц, Тамерлан, Осман, Цар, Варфоломій і Сулейман. Не обійшлося і без героїв давньогрецьких міфів — наприклад, Ахіллеса, Одіссея, Соломона і Енея.

Популярність оригінальних імен для новонароджених в Міністерстві юстиції пояснюють тим, що в Україні батьки мають право назвати свою дитину так, як їм хочеться, а деякі нестандартні імена для дітей вибирали представники національних меншин як данину своїм давнім традиціям.

Відзначається, що за останні роки дивні імена в Україні стали нормою і цілим трендом. Але якщо дитина в дорослому житті захоче поміняти своє нестандартне ім’я на традиційне, вона зможе зробити це по досягненню 14 років за згодою батьків або з 16 років без згоди.

В кінці минулого року Верховна Рада також дозволила українцям міняти не тільки ім’я, але і по батькові. При отриманні українського паспорту Цар Артемович легко може стати Петром Васильовичем.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты