Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="139032"]
Дозвілля, Великдень 2021: найцікавіші та найсмачніші ідеї

Особливі молитви на Великдень для виконання бажань

Old date: 2017-04-04
Current date: 2022.11.28
New date: 2021.04.28
0
Свято Воскресіння Христового – особливий урочистий день для кожного віруючого. На Великдень прийнято молитися особливим чином. Як це

Свято Воскресіння Христового є особливим урочистим днем ​​для кожного віруючого. На Великдень прийнято молитися особливим чином. Як це робити, щоб задумане виповнилося?

Джерело: instagram @tatyana_photo_candy_bar

Здавна вважається, що молитви, що читаються під час Седмиці і на Великдень, мають особливу силу й енергетику. А бажання про здоров'я, матеріальне благополуччя, удачу, любов, заміжжя і багатство, задумані в ці дні виповнюються до кінця року. Головне, все робити за правилами.

Цілий тиждень перед Великоднем і в саме свято Воскресіння Христового замість ранкових і вечірніх молитов віруючі читають молитви у великодні години: о годині, три, шість і дев'ять годин. Замість звичних молитов про покаяння, весь тиждень прийнято читати лише радісні великодні піснеспіви та молитви.


Ми зібрали для вас найсильніші молитви на Великдень.

instagram/pravoslavnoe_obezrenie

Джерело: instagram/pravoslavnoe_obezrenie

Отче наш

Цю молитву прийнято читати перед будь-яким проханням. Молитва посилює дію будь-якої іншої молитви.

Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться ім'я Твоє; Хай прийде Царство Твоє;
Хай буде воля Твоя і на землі, як на небі;
Хліб наш насущний дай нам сьогодні;
Прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим;
І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє Царство і сила і слава на віки.
Амінь.

Богородиця

Молитва на здоров'я, любов, удачу, виконання бажань.

Богородице Діво, радуйся,
Благодатна Маріє, Господь з Тобою,
Благословенна Ти в дружинах
і благословенний плід утроби Твоїй,
бо Спаса народила Ти душ наших
Амінь.

Сон Пресвятої Богородиці

Це молитва – захист від усього поганого, на здоров'я. Її читають по 40 разів на день 3 дні поспіль, щоб зняти псування.

Пресвята Богородиця Марія, Де була, Де спала спочивала?
Відпочивала в церкві, в місті Гладище, де наснився мені сон про Мого Сина, Ісуса Христа. Бачила Я, як Його знімали з Хреста, а колись бачила, як Ісуса Христа мучили, кров його святу проливали, вогнем його рани припікали, терновий вінець на голову Його надягали, ноги і руки до Хреста прибивали, списом ребро пробили, на лице Моєму Сину плювали, сміялися з нього, кричали, різними словами обзивали.
І сказав голос Ісуса Христа:
Велика сила Материнському сну дано. І нехай ці слова цього сну стануть молитвою. Хто має цю молитву, від того всі вороги відстануть. І хто молитву цю читатиме, тому «Сон» цей допомагатиме. Наприкінці душі всі гріхи відпустяться, від вічних мук той позбудеться. Ангели Божі того душу візьмуть, до царства небесного донесуть, Авраамові та Ісакові, Якову віддадуть. Буде той чоловік веселиться і радіти повік. В ім'я Отця і Сина та Святого Духа. Нині і повсякчас і на віки віків.
Амінь.

Живі мощі

Ця молитва захищає, допомагає у вирішенні всіх проблем, добре її читати перед початком будь-якої справи, на матеріальний добробут.

Хто живе під дахом Всевишнього під покровом Всемогутнього спочиває, говорить Господеві: «Притулок мій і захист мій, Бог мій, на Якого я надіюсь!» Він визволить тебе від мережі ловця, від згубної виразки, пір'ям своїм осяє тебе, і під крилами Його будеш безпечний; щит та огорожу – істина Його. Не боїшся жахів у ночі, стріли, що літає вдень, виразки, що ходить у темряві, зарази, що спустошує опівдні. Падають біля тебе тисяча та десять тисяч праворуч тебе; але до тебе не наблизиться: тільки дивитися будеш очима твоїми і бачити відплату безбожним. Бо ти [сказав]: «Господь – надія моя»; Всевишнього ти вибрав притулком твоїм; не станеться тобі зло, і виразка не наблизиться до оселі твоєї; бо Своїм ангелам заповідає про тебе - охороняти тебе на всіх шляхах твоїх: на руках понесуть тебе, нехай не спотикаєшся об камінь ногою твоєю; на аспіда і василіска наступиш; зневажатимеш лева і дракона. «За те, що він полюбив Мене, врятую його; захистю його, бо він пізнав Моє ім'я. Покличе до Мене, і почую його; з ним Я в скорботі; визволю його і прославлю його, довгою днів насичу його, і явлю йому спасіння Моє».

Різдво Пресвятої Богородиці

Це сильна молитва для дівчат на заміжжя.

О, Всеблагий Господи, я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я Тебе любила всією душею та всім серцем моїм, і щоб виконувала у всьому святу волю Твою. Справляй же Сам, Боже мій, душею моєю і наповняй серце моє: я хочу догоджати Тобі Одному, бо Ти Творець і Бог мій. Збережи мене від гордості та самолюбства: розум, скромність і цнотливість нехай прикрашають мене. Святість противна Тобі і породжує пороки, дай же ми полювання на працьовитість і благослови мою працю. Бо Закон Твій наказує жити людям у чесному шлюбі, то приведи мене, Отче Святий, до цього, освяченого Тобою, звання, не для догодження бажанню мого, але для виконання призначення Твого, бо Ти Сам сказав: Недобре людині бути одному і, створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, множитися та населяти землю. Почуй смиренну молитву мою, що з глибини дівочого серця Тобі надсилається; дай мені чоловіка чесного і благочестивого, щоб ми в любові з ним і в злагоді прославляли Тебе, милосердного Бога: Отця і Сина і Святого Духа, тепер і повсякчас і на віки віків. Амінь.

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти