Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="144161"]
Дозвілля

Материнські молитви про дітей: за здоров'я, захист, удачу

Old date: 2017-06-01
Current date: 2023.02.04
New date: 2022.05.23
0
Найсильніша молитва - це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов'ю, щирістю, бажанням

Найсильніша молитва — це та, що йде з глибини душі, від щирого серця і підкріплена великою любов'ю, щирістю, бажанням допомогти. Тому найсильніші молитви – материнські.

Батьки люблять дітей безкорисливо та беззастережно, люблять просто за те, що вони є. Мами завжди бажають своїй дитині тільки найкращого, здоров'я та всіх земних благ. Коли мама щиро звертається до Бога за дитину, її енергія зливається з вірою і може статися справжнє диво.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Молитва матері про дітей

Материнська молитва до Бога

Боже! Творець усіх створінь, прикладаючи милість до милості, Ти зробив мене гідною бути матір'ю сімейства; благодать Твоя дарувала мені дітей, і я сміюся сказати: вони Твої діти! Тому що Ти дарував їм буття, оживотворив їх душею безсмертною, відродив їх хрещенням для життя, подібного до Твоєї волі, усиновив їх і прийняв у надра Церкви Своєї.


Молитва матері про щастя дітей

Отче щедрот і всякого милосердя! За почуттям батьківського я хотіла б дітям своїм усякого різноманіття благ земних, хотіла б їм благословення від роси небесної і від земного туку, але нехай буде з ними свята воля Твоя! Влаштуй долю їхню за Твоїм благоволенням, не позбави їх у житті насущного хліба, посилай їм все необхідне в часі для набуття блаженної вічності; будь милостивий до них, коли згрішать перед Тобою; не звинувачуй їх у гріхах юності і незнання їх; приведи в скруху їхнього серця, коли противитимуться керівництву благості Твоєї; карай їх і милуй, прямуючи на дорогу, приємну Тобі, але не відкидай їх від лиця Твого!

Приймай з благоволенням їх молитви; даруй їм успіх у кожній добрій справі; не відверни лиця Твого від них у дні скорботи їхньої, нехай не осягнуть їх спокуси вище сил їх. Осяняй їх Твоєю милістю; нехай ходить Ангел Твій з ними і збереже їх від усякого нещастя та злого шляху.

Молитва батьків про дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей за тілом, вони Твої до душі; і мою та їхні душі викупив Ти своєю неоціненою кров'ю; заради крові Твоєї Божественні благаю Тебе, найсолодший мій Спаситель, благодаттю Твоєю доторкнися серця дітей моїх (імена) і хрещеників моїх (імена), огороди їх страхом Твоїм Божественним; утримуй їх від поганих нахилів та звичок, спрямуй їх на світлий шлях життя, істини та добра.

Вкрай життя їх усім добрим і рятівним, влаштуй їхню долю, бо Ти сам хочеш і врятуй душі їх ними ж ваги долями! Господи, Боже Отців наших!

Дітям моїм (імена) і хрещеникам (імена) дай серце праве, щоб дотримуватися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і уставів Твоїх. І виконувати все це! Амінь.

материнська молитва за дітей

Джерело: Instagram @pics_missmaya

Сильна молитва про дітей

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитв заради Пречисті Твоєї Матері почуй мене, грішну і недостойну рабу Твою (ім'я).

Господи, в милості Твоєї влади чадо моє (ім'я), помилуй і спаси його імені Твого заради.

Господи, пробач йому всі гріхи, вільні та мимовільні, скоєні ним перед Тобою.

Господи, настав його на правдивий шлях заповідей Твоїх і вразуми його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі та зцілення тіла.

Господи, благослови його в домі, біля дому, у полі, роботі та в дорозі та на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті.

Господи, обгороди його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, злий та нещасть.

Господи, зціли його від усяких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання та скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато років життя та здоров'я, цнотливості.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя та благочестиве дітородіння.

Господи, даруй і мені, недостойній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє наступного ранку, дні, вечора і ночі, імені Твого заради, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Господи, помилуй (12 разів).

Молитва про дітей I

Милосердний Господи, Ісусе Христе, Тобі вручаю дітей наших, яких Ти дарував нам, виконавши наші благання.

Прошу Тебе, Господи, спаси їх дорогами, які Ти знаєш. Збережи їх від пороків, зла, гордості і нехай не торкнеться їхньої душі ніщо, противне Тобі. Але віру, любов і надію на спасіння даруй їм, і нехай вони будуть у Тебе вибраними посудинами Духа Святого, і нехай буде святий і непорочний перед Богом їхній життєвий шлях.

Благослови їх, Господи, нехай прагнуть вони щохвилини свого життя виконати волю Твою святу, щоб Ти, Господи, міг завжди бути з ними Духом Своїм Святим.

Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва була їм опорою і відрадою в скорботах і втіхою їхнього життя, і нехай молитвою їх спаслися і ми, їхні батьки. Ангели Твої нехай бережуть їх завжди.

Нехай будуть діти наші чуйні до горя ближніх своїх, і нехай вони сповнять Твою заповідь любові. І якщо згрішать вони, то сподоби їх, Господи, принести покаяння Тобі, і Ти за своєю невимовною милістю вибач їх.

Коли ж скінчиться життя їхнє земне, то візьми їх до Своїх Небесних Обителів, куди нехай ведуть вони з собою інших рабів Твоїх вибраних.

Молитвою Пречисті Твоєї Матері Богородиці і Приснодіви Марії і Святих Твоїх (перераховуються всі святі сім'ї), Господи, помилуй і спаси нас, бо Ти прославлений з Безначальним Твоїм Отцем і Пресвятим Благим Животворним Твоїм Духом нині і повсякчас. Амінь.

Молитва про дітей II

Отче Святий, Вічний Боже, від Тебе виходить всякий дар чи всяке благо. Тобі старанно молюся за дітей, яких благодать Твоя дарувала мені. Ти дав їм життя, оживотворив їх душею безсмертною, відродив святим хрещенням, щоб вони за волею Твоєю успадкували Царство Небесне. Збережи їх за Твоєю добротою до кінця їхнього життя, освяти їх Твоєю істиною, нехай святиться в них ім'я Твоє. Допоможи мені благодаттю Твоєю виховати їх на славу Твого імені та на користь ближнім, дай мені для цього потрібні засоби: терпіння та силу.

Господи, просвіти їх світлом Твоєї Премудрості, нехай люблять Тебе всією душею, усім помислом, насади в серцях їхній страх і відразу від усякого беззаконня, нехай ходять у заповідях Твоїх, прикраси душі їхньою цнотливістю, працелюбністю, довготерпінням, чесністю; обгороди їх правдою Твою від наклепу, марнославства, гидоти; окропи росою благодаті Твоєї, нехай процвітають у чеснотах і святості і нехай зростають у вподобанні Твоєму, у любові та благочестя. Ангел-хранитель нехай перебуває з ними завжди і дотримується їх юність від суєтних думок, від спокуси спокус цього світу і від всяких лукавих наклепів.

Якщо ж коли згрішать перед Тобою, Господи, не відверни лиця Твого від них, але буди до них милосердний, збуди в їхніх серцях покаяння за багатьма щедротами Твоїми, очисти гріхи і не позбави Твоїх благ, але подай їм усе, що завгодно для їхнього спасіння, зберігаючи їх від усякої хвороби, небезпеки, бід і скорбот, осіняючи їх Твоєю милістю в усі дні життя цього. Боже, Тобі молюся, дай мені веселість і радість про моїх дітей і сподоби мені стати з ними на Страшному Суді Твоєму, з ганебною відвагою сказати: «Ось я і діти, яких Ти мені дав, Господи». Нехай прославимо Всесвяте Твоє ім'я, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва за дітей III

Боже і Отче, Творець та Зберігач усіх створінь! Опануйте моїх бідних дітей (імена) Духом Твоїм Святим, нехай запалить Він у них істинний страх Божий, який є початок премудрості і пряма розсудливість, за якою хто чинить, того хвала перебуває вічно. Облаштуй їх істинним пізнанням Тебе, дотримуйся їх від усякого ідолослужіння і лжевчення, зроби, щоб зросли в істинній і рятуючій вірі і в усякому благочесті, і нехай будуть у них постійно до кінця.

Даруй їм віруюче, слухняне і смиренне серце і розум, нехай зростають у літах і в благодаті перед Богом та перед людьми. Насади в серці їхню любов до Твого Божественного Слова, щоб вони були благоговійні в молитві і в богослужінні, шанобливі до служителів Слова і з кожним щирі у вчинках, сором'язливі в рухах тіла, цнотливі в звичаях, істинні в словах, вірні в справах, старанні , щасливі у виконанні своїх обов'язків, розумні і справедливі до всіх людей.

Дотримуйся їх від усіх спокус злого світу, і нехай не розбестить їхню худу спільноту. Не дай їм впасти в нечистоту і нецнотливість, нехай не скорочують самі собі життя свого і нехай не ображають інших. Будь захистом їх у будь-якій небезпеці, і не зазнають раптової смерті. Зроби, щоб не побачили ми в них собі безчестя і посоромлення, але честь і радість, щоб помножилося ними Царство Твоє і збільшилося число віруючих, і нехай будуть вони на небесах навколо трапези Твоєї, як небесні олійні гілки, і з усіма вибраними нехай віддадуть Тобі честь, хвалу і прославлення через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про дітей IV

Господи Ісусе Христе, буди милість Твоя на дітях моїх (імена). Збережи їх під кровом Твоїм, покрий від усякого лукавого похоті, віджени від них всякого ворога та супостата, відверни їм вуха та очі сердечні, даруй розчулення та смирення серцям їхнім. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалей моїх дітей (імена) та зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настав їх на шлях заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти є Бог наш.

Молитви про здоров'я дитини

Молитва до Ісуса Христа за дітей

Господи Ісусе Христе, нехай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під кровом Твоїм, покрий від усякого зла, відведи від них усякого ворога, відкрий їм вуха та очі, даруй розчулення та смирення серцям їхнім.

Господи, всі ми створіння Твої, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена), і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого, і настав їх на шлях заповідей Твоїх, і навчи їх, Отче, творити волю Твою, бо Ти є наш Бог.

Молитва до Трійці

Про Премилосердний Боже, Отче, Сина і Святий Душі, в Неподільній Трійці поклоняється і славний, призи благоутробно на раба (е) Твого (їй) (ім'я дитини) хворобу одержимого (ой); відпусти йому (їй) усі гріхи його (її);

подай йому зцілення від хвороби; поверни йому здоров'я і сили тілесні; дай йому довгоденне і благоденне життя, мирне Твоє і премирне благо, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві моєму. Пресвята Богородиця, всесильним заступом Твоїм допоможи мені благати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба(и) Божого (ім'я). Усі святі та Ангели Господні, моліть Бога за хворого (хворого) раба Його (ім'я). Амінь

Молитви для захисту дітей

Богородиці для покриву над чадами

О Пресвята Владичице Діво Богородиці, спаси і збережи під дахом Твоїм моїх чад (імена), усіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носимих.

Украй їх ризою Твого материнства, дотримуйся їх у страху Божому та в послуху батькам, вмоли Господа мого та Сина Твого, нехай дарує їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському погляду Твоєму, бо Ти є Божественним Покровом рабам Твоїм.

Мати Божа, введи мене в образ Твого небесного материнства. Лікуй душевні та тілесні рани чад моїх (імена), моїми гріхами завдані. Вручаю дитя моє повністю Господу моєму Ісусу Христу і Твого, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Молитва семи відкриттів в Ефесі про здоров'я дітей

Святим семи юнакам в Ефесі: Максиміліану, Іамвліху, Мартініану, Іоанну, Діонісію, Ексакустодіану та Антоніну. О, пречудні святі седмочисленні отроці, Ефеса града похвало і всієї всесвітні надія!

Подивіться з висоти небесні слави на нас, любов'ю пам'ять вашу тих, що шанують, особливо ж на немовлята християнські, вашому заступу від батьків своїх препоручені: скиньте на них благословення Христа Бога, що говорив: залишіть дітей приходити до Мене: болячі бо в них зцілите; серця їх у чистоті дотримуйтесь, лагідністю виконайте я, і в землі сердець їхнє зерно сповідання Божого насадіть і зміцніть, в що від сили в силу їм зростити; і всіх нас, святій іконі вашої майбутніх, мощі ж ваша з вірою лобизують і теплі вам моляться, сподобите Царство Небесне улучити і немолчними голоси радості там прославляти прекрасне ім'я Пресвяті Трійці, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.

Молитва до Ангела зберігача за дітей

Святий Ангеле зберігачеві моїх чад (імена), покрий їх твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їхнє серце в ангельській чистоті. Амінь.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Мітки:
молитва
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти