Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="50932"]
Краса

Вправи для красивої фігури – бути в ідеальній формі легко!

0
У матусі стільки турбот та турбот, а виглядати хочеться на всі 100! Як стежити за фігурою, встигаючи за день переробити безліч будинків
Дівчина біля дзеркала (фото: Fotolia)

Дівчина біля дзеркала (фото: Fotolia)

У матусі стільки турбот та турбот, а виглядати хочеться на всі 100! Як стежити за фігурою, встигаючи за день переробити багато домашніх справ? Без щоденної гімнастики тут не обійтися, а вона займе у вас всього кілька хвилин. До речі, виконувати більшість з цих легких і простих вправ можна в будь-якому положенні: сидячи, лежачи, стоячи, під час годування малюка або прогулянок з ним на свіжому повітрі, за приготуванням обіду або вечері для всієї родини і навіть на робочому місці в офісі. Головне – сталість.

  • Піднімайте та опускайте п'яти — 40 разів.
  • Піднімайте та опускайте шкарпетки - 40 разів.
  • Стискайте та розтискайте м'язи сідниць – 40 разів.
  • Випряміть спину, спробуйте зрушувати лопатки до хребта - 40 разів.
  • Повертайте голову вліво та вправо – 40 разів.
  • Тримайте голову прямо, висуйте підборіддя вперед - 40 разів.

Вже за кілька днів ви помітите, як підтягнулися ваші м'язи. Для посилення ефекту проводьте комплекс цих вправ кілька разів на день.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти